TOTO že je babička? Keď uvidíte jej postavu, neuveríte, že kedysi bola plaché dievča

TOTO že je babička? Keď uvidíte jej postavu, neuveríte, že kedysi bola plaché dievča Zdroj: Profimedia
Zo zakríknutého dievčaťa s nízkym sebavedomím je dnes žena, ktorá inšpiruje aj o polovicu mladších. Ťažko uveriť, že má už dospelé deti a tri vnúčatá!

Kanaďanka Robin Hillis (48) má dve dospelé dcérky Katey (23) a Courtney (21) a tri vnúčatá a je úspešnou kulturistkou a trénerkou. Nikto by dnes netipoval, že v mladosti bola plachá a utiahnutá.

Robin získala titul majsterky v kulturistike nad 63,5 kila pred piatimi rokmi a okrem toho je držiteľkou niekoľkých hodnotných titulov. V jednom z rozhovorov však priznala, že v mladosti nebola vôbec priebojná a chýbalo jej sebavedomie. To všetko sa zmenilo až vtedy, keď sa zamilovala do kulturistiky.

Trojnásobná babička tvrdí, že športu sa stíha venovať aj popri vnúčatách a s radosťou svojim dcéram pomáha. “Milujem ten pocit, ako sa cítim a ako vyzerám. Som šťastná, spokojná a užívam si život plnými dúškami,” pochvaľuje si svalnatá babina.

kulturistka Zdroj: Profimedia

​Robin trénuje 6-krát do týždňa a 2-krát ročne sa zúčastňuje veľkých súťaží. Samozrejmosťou je pre ňu zdravá a pestrá strava s vysokým obsahom bielkovín.

Väčšina ľudí vrátane rodiny ju podporuje, nájdu sa však aj takí, ktorým sa jej postava a životný štýl nepáčia. Kritiku a negatívne komentáre si jednoducho nevšíma a dáva len na svoje vlastné pocity.

Čo poviete na túto fit babinu vy?

kulturistka Zdroj: Profimedia
kulturistka Zdroj: Profimedia

Zdroj: thesun.co.uk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:40 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:30 Profesionáli VII.
06:05 NAŠI IV.
06:30 POLICAJTI V AKCII
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:35 Ohňostroj lásky
07:10 Příběh Wendella Bakera
09:05 2 dny v Paříži