NECHUTNÉ: Čo by ste urobili, ak by vám počas letu na dovolenku urobila cudzia žena toto?

NECHUTNÉ: Čo by ste urobili, ak by vám počas letu na dovolenku urobila cudzia žena toto? Zdroj: Profimedia.sk
Predstavte si, že konečne sedíte v lietadle so spokojným úsmevom na tvári, pretože o pár hodín si budete namáčať nohy v mori kdesi ďaleko od domova. A potom sa vám stane to, čo nafotil tento austrálsky pasažier.

Fotka, ktorú nafotil muž menom David a uverejnil ju na facebooku v jednej cestovateľskej skupine, vyvolala obrovskú vlnu kritiky. Čo bolo na nej?

Ako si užiť bezpečnú dovolenku? Tu sú rady odborníka:

​Spomínaný muž nafotil pasažierku, ktorá sedela neďaleko z jediného dôvodu - keď sa posadila na svoje sedadlo, dala si sluchátka a svoje vlasy bez opýtania jednoducho prehodila cez sedadlo tak, že zakrývali obrazovku pasažierovi za ňou. Z fotografie je jasné, že si žena vychutnávala film a čo sa dialo okolo nej, ju vôbec nezaujímalo.

Zdroj: Facebook

​Fotka sa okamžite stala virálnou a vyvolala rozhorčenie a hnev mnohých ľudí, ktorí sa pýtajú - Ako môže byť niekto tak sebecký? Ako príbeh nakoniec dopadol a či sa človek sediaci za ženou ozval, nie je jasné. Isté je z iných cestovateľských fór, že tento prípad vôbec nie je ojedinelý. Čo by ste robili vy, ak by ste sa sedeli za spomínanou ženou?

Tu sú ďalšie príklady iných pasažierov

Zdroj: facebook, instagram

TV Program

05:15 Noviny TV JOJ
06:05 Krimi
06:35 Noviny TV JOJ
05:00 Súdna sieň
05:45 Súdna sieň
07:05 NOVÁ ZÁHRADA
05:30 Nové bývanie
06:00 Mutanti
06:40 Mutanti
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:10 Výlet s mámou
08:00 Jmenuji se Jerry
09:50 Rande naslepo