Najznámejšia anorektička sveta šokuje novou fotkou: Bola iba chodiaca kostra a teraz TOTO

Najznámejšia anorektička sveta šokuje novou fotkou: Bola iba chodiaca kostra a teraz TOTO Zdroj: Instagram
Najznámejšia anorektička sveta Eugenia sa celé roky strácala svojim fanúšikom pred očami. Obvinenia, že má problém s príjmom potravy, vždy odmietala a smiala sa z nich. Vychudnutá na kosť a kožu sa na niekoľko mesiacov stiahla z verejnosti a mnohí sa obávali toho najhoršieho...

Má fanúšikov po celom svete a jej videá pozerajú milióny ľudí, hoci v nich nerobí nič, čo by sa nejako výrazne líšilo od iných vlogerov. Eugenia zaujala jediným - extrémne chudou postavou. 

​V ostatnom videu bola vychudnutá na kosť a kožu

Hoci sa jej stovky fanúšikov dlhé mesiace snažili dohovoriť, aby vyhľadala pomoc a začala bojovať s anorexiou, ona sa im len vysmievala a svorne tvrdila, že jej nič nie je a je iba chudá. Najhoršie na tom celom bolo, že vo videách spolu s ňou vystupovala aj jej vlastná matka s úsmevom na perách, pritom jej dcéra bola chodiaca kostra. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

????

Príspevok, ktorý zdieľa Eugenia Cooney (@eugeniacooney),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

❤️??

Príspevok, ktorý zdieľa Eugenia Cooney (@eugeniacooney),

Koncom januára zverejnila doteraz posledné video, v ktorom vidieť, že už naozaj nemala z čoho chudnúť. Každému bolo úplne jasné, ak sa nezačne liečiť, zomrie. Pár dní na to sama Eugenia na sociálnych sieťach zverejnila odkaz, že si konečne uvedomila, že má problém a pracuje na ňom. Po dlhých mesiacoch, kedy o sebe nedala vedieť a mnohí počítali aj s tým najhorším, sa konečne objavila jej aktuálna fotka. A tá jej fanúšikov naozaj potešila.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Edward Tricomi (@edwardtricomi),

Zdá sa, že terapia u tmavovlásky zabrala a hoci je na fotografii vidieť len jej tvár, vyzerá zdravšie a spokojnejšie ako kedykoľvek predtým. 

Zdroj: instagram

TV Program

05:15 Noviny TV JOJ
06:05 Krimi
06:35 Noviny TV JOJ
05:00 Súdna sieň
05:45 Súdna sieň
07:05 NOVÁ ZÁHRADA
05:30 Nové bývanie
06:00 Mutanti
06:40 Mutanti
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:10 Výlet s mámou
08:00 Jmenuji se Jerry
09:50 Rande naslepo