Lucid sa pochválila veľkou novinkou, za čo schytala drsný odkaz: Budeš plakať, keď budeš stará!

Lucid sa pochválila veľkou novinkou, za čo schytala drsný odkaz: Budeš plakať, keď budeš stará! Zdroj: Instagram
Jej štýl a prácu obdivujú tisíce žien, no nájdu sa aj také, ktorým nie je vždy po chuti to, čo urobí. Lucia Lucid Sládečková to tentoraz poriadne schytala.

Krásna a talentovaná vizážistka Lucid ukázala svetu veľkú novinku, ktorú nosí na svojom tele. To jej zdobí ešte čerstvé tetovanie.

Ide o naozaj originálny obrázok ananásu, ktorý tak často na telách žien asi nevidieť. Pre Lucid to nie je prvé a zrejme ani posledné tetovanie. Isté je, že na jej tele by vyzeral aj celý zelovoc super.

Zdroj: Instagram

​Hoci jej kerku desiatky žien pochválili, našli sa aj také, ktoré nielen obrázok, ale samotné tetovanie trochu znechutilo. „Šikovná žena a takto sa zhovädiť. Budeš plakať, keď budeš stará,“ odkázala jej jedna zo žien. Drsný odkaz nenechal chladnú ani samotnú Lucid, ktorá jej nič nedarovala: „Stará? Hrabe? Keď budem stará, budem vypĺznutá a riešiť, aby som žila a bola ako tak fungujúca.. Čo to je za p.....na... Mňa zaujíma, čo je teraz! Zhoväďujú sa ľudia s vyjadrujúcimi sa názormi ako je tento.“ Dali by ste si niečo podobné vytetovať?

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:35 Austrália
02:10 Tvrďas 2
03:55 Noviny TV JOJ
20:10 Muž so železnou maskou
22:55 Tequila a Bonetti
00:00 Tequila a Bonetti
22:00 Agent I.
23:05 Vraždy cez svietky III.
00:00 Vraždiace páry V.
22:40 Ovečka Shaun I.
22:50 Volám sa Caillou V.
23:15 Fix a Foxi II.
22:20 Milenci těch druhých
00:10 Zoolander
01:50 Vlk z Wall Street