Lucid sa pochválila veľkou novinkou, za čo schytala drsný odkaz: Budeš plakať, keď budeš stará!

Lucid sa pochválila veľkou novinkou, za čo schytala drsný odkaz: Budeš plakať, keď budeš stará! Zdroj: Instagram
Jej štýl a prácu obdivujú tisíce žien, no nájdu sa aj také, ktorým nie je vždy po chuti to, čo urobí. Lucia Lucid Sládečková to tentoraz poriadne schytala.

Krásna a talentovaná vizážistka Lucid ukázala svetu veľkú novinku, ktorú nosí na svojom tele. To jej zdobí ešte čerstvé tetovanie.

Ide o naozaj originálny obrázok ananásu, ktorý tak často na telách žien asi nevidieť. Pre Lucid to nie je prvé a zrejme ani posledné tetovanie. Isté je, že na jej tele by vyzeral aj celý zelovoc super.

Zdroj: Instagram

​Hoci jej kerku desiatky žien pochválili, našli sa aj také, ktoré nielen obrázok, ale samotné tetovanie trochu znechutilo. „Šikovná žena a takto sa zhovädiť. Budeš plakať, keď budeš stará,“ odkázala jej jedna zo žien. Drsný odkaz nenechal chladnú ani samotnú Lucid, ktorá jej nič nedarovala: „Stará? Hrabe? Keď budem stará, budem vypĺznutá a riešiť, aby som žila a bola ako tak fungujúca.. Čo to je za p.....na... Mňa zaujíma, čo je teraz! Zhoväďujú sa ľudia s vyjadrujúcimi sa názormi ako je tento.“ Dali by ste si niečo podobné vytetovať?

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:00 Rodinné záležitosti
14:20 Súdna sieň
15:25 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
13:30 Simpsonovci XXII.
14:00 Kutyil s.r.o.
15:00 Hviezdna brána III.
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
14:05 Spravodlivosť v krvi IX.
15:00 Policajt z L.A.
13:15 Malý medvedík
13:40 Policajná hliadka
14:05 Robošváb IV.
13:25 Náhradní plán
15:05 Útěk z polygamie
16:40 Zlatý holky