Lucid sa pochválila veľkou novinkou, za čo schytala drsný odkaz: Budeš plakať, keď budeš stará!

Lucid sa pochválila veľkou novinkou, za čo schytala drsný odkaz: Budeš plakať, keď budeš stará! Zdroj: Instagram
Jej štýl a prácu obdivujú tisíce žien, no nájdu sa aj také, ktorým nie je vždy po chuti to, čo urobí. Lucia Lucid Sládečková to tentoraz poriadne schytala.

Krásna a talentovaná vizážistka Lucid ukázala svetu veľkú novinku, ktorú nosí na svojom tele. To jej zdobí ešte čerstvé tetovanie.

Ide o naozaj originálny obrázok ananásu, ktorý tak často na telách žien asi nevidieť. Pre Lucid to nie je prvé a zrejme ani posledné tetovanie. Isté je, že na jej tele by vyzeral aj celý zelovoc super.

Zdroj: Instagram

​Hoci jej kerku desiatky žien pochválili, našli sa aj také, ktoré nielen obrázok, ale samotné tetovanie trochu znechutilo. „Šikovná žena a takto sa zhovädiť. Budeš plakať, keď budeš stará,“ odkázala jej jedna zo žien. Drsný odkaz nenechal chladnú ani samotnú Lucid, ktorá jej nič nedarovala: „Stará? Hrabe? Keď budem stará, budem vypĺznutá a riešiť, aby som žila a bola ako tak fungujúca.. Čo to je za p.....na... Mňa zaujíma, čo je teraz! Zhoväďujú sa ľudia s vyjadrujúcimi sa názormi ako je tento.“ Dali by ste si niečo podobné vytetovať?

Zdroj: Instagram

TV Program

13:45 Súdna sieň
14:50 POLICAJTI V AKCII
15:50 POLICAJTI V AKCII
14:00 Panelák
14:45 Panelák
15:35 Profesionáli VII.
14:00 Ochrana svedkov II.
14:55 Kosti V.
15:55 Skutočný génius
14:05 Robošváb IV.
14:30 Sherm a jeho mikróby
14:45 Ferdo Mravec
13:25 Síla naděje
15:10 Lagerfeld - důvěrné
16:50 Hvězda na střední