Jasno
Bratislava
Jela
19.4.2024
YouTuber tvrdil, že je škaredý, no TOTO nečakal: Pozrite sa, akú ženu si získal
Zdielať na

YouTuber tvrdil, že je škaredý, no TOTO nečakal: Pozrite sa, akú ženu si získal

Zdroj: youtube/Never Give Up

Tento mladý muž vlial nádej všetkým, ktorí o sebe a o svojom vzhľade neustále pochybujú. Nemusíte mať krásnu tvár a dokonalú postavu, aby ste našli lásku svojho života a tu je dôkaz!

Mladý švédsky youtuber zaujal tisíce ľudí na sociálnych sieťach, keď úprimne vyrozprával svoj smutný životný príbeh. Pred celým svetom sa priznal, že sa cíti osamelo a ľuďom sa často vyhýbal a to všetko iba preto, že sa cítil byť škaredý, píše magazín unilad.com.

Zverejnené video mladého muža vyvolalo obrovskú debatu a má už viac ako 20-miliónov videní. Youtuber v ňom tvrdí, že pekní ľudia nemajú poňatia o tom, aký ťažký život majú tí, ktorí sú neatraktívni. Podrobne opísal všetko, s čím na svojom vzhľade nie je spokojný a priznal sa aj k tomu, že útechu často hľadal aj v alkohole.

View this post on Instagram

A post shared by UNILAD (@unilad)

Úprimnosť mu priniesla lásku 

Mladý muž si od ľudí získal veľkú dávku podpory a pochopenia, no jedna z komentujúcich mu napokon úplne zmenila život. „Úprimne, ja si myslím, že si celkom zlatý. Myslím to vážne," napísala mu jedna žena, ktorá si hovorí Juli.Romina.M. Dvojica si následne začala písať, zistili, že sú obaja osamelí a majú zlomené srdce a postupne si vytvorili silné puto, ktoré prerástlo v lásku.  

Po niekoľko mesačnom vzťahu na diaľku sa začali stretávať osobne, začali spolu bývať a svoju lásku nakoniec spečatili manželstvom. Obaja tvrdia, že je to už na celý život a ľudia im to prajú z celého srdca. Nech im to vydrží!  

;

Súvisiace články

Najčítanejšie