Polojasno
Bratislava
Jela
19.4.2024
Žena dáva snúbencovi každý rok ten istý darček: Padne vám z neho sánka!
Zdielať na

Žena dáva snúbencovi každý rok ten istý darček: Padne vám z neho sánka!

Zdroj: Pixabay.com

Myslíte si, že ste svoju polovičku potešili tým naj darčekom? Radosť, ktorú má zo svojho prekvapenia mladík menom Rob, asi nič neprekoná.

23-ročná Jen je matkou krásnej trojmesačnej dcérky, ktorej dala meno Arabella. Je takmer zázrak, že sa jej so snúbencom Robom dieťa podarilo splodiť. Prečo?

Dvojica má totiž sex iba raz do roka a to presne na Štedrý večer! "Viem, že to znie šialene, ale nám to tak vyhovuje. Urobilo to nás ako pár oveľa silnejšími," priznala pre britský web The Sun mladá mamička, ktorá tento sex považuje za dokonalý vianočný darček. Kým iné rodiny sa po večeri pohodlne posadia na gauč a oddychujú, oni majú sex. A práve počas minulých Vianoc sa im podarilo počať dieťa a dnes sa už tešia z malej Arabelly. 

https://www.facebook.com/schengenstorymagazine/posts/678414116183099

Jen a Rob sa spoznali na jednej vianočnej párty pred 3 rokmi a odvtedy spolu randia. Obaja mali za sebou nevydarené vzťahy a povedali si, že tentoraz na to pôjdu pomaly. Tak sa aj stalo! Dohodli sa, že budú mať sex raz do roka, keďže to pre nich nie je priorita. "Nečakám, že to ľudia pochopia. Veci si robíme po svojom a je nám jedno, čo si iní myslia," dodala Jen. 

Súvisiace články

Najčítanejšie