Kvôli láske prišla o najlepšiu kamarátku: Keď uvidíte, za koho sa vydala, nebudete sa čudovať

Kvôli láske prišla o najlepšiu kamarátku: Keď uvidíte, za koho sa vydala, nebudete sa čudovať Zdroj: Profimedia
Hovorí sa, že láska nepozná rozdiely a táto dvojica je toho dôkazom. Hoci mnohí o ich vzťahu pochybovali, obaja tvrdia, že nikdy neboli šťastnejší.

Becki Price (41) sa vydala o dvadsaťtri rokov staršieho muža, no nie všetci ich láske priali. Asi najhoršie to prijala jej bývalá najlepšia priateľka, keďže ten starší muž, Blue Price (64), je jej otec.

​​Kašlú na kritiku ľudí

Manželia, ktorých delí 23-ročný vekový rozdiel sa pravidelne stretávajú s nepríjemnými poznámkami a kritickými pohľadmi ľudí. Najhoršie to niesli ich priatelia a najbližšia rodina a to najmä dcéra Pricea, Catherine, ktorá bola najlepšou kamarátkou Becki a vďaka nej sa so svojím budúcim manželom zoznámila, píše magazín yahoo.com.

Ich blízki s ich vzťahom dlho nesúhlasili a odhovárali ich od sobáša, no oni sa napriek tomu vzali a sú v manželstve šťastní už šiesty rok. Ako hovoria, prežívajú najkrajšie obdobie vo svojich životoch a to aj napriek tomu, že deti Becki sú v podobnom veku ako vnúčatá Blue.

Zdroj: Profimedia

"Milujem ho. Je veľmi zábavný, je jednoducho úžasný,“ nešetrí chválou svojho staršieho manžela Becki, ktorej prvé manželstvo stroskotalo, a neverila, že ešte bude niekedy takto milovaná.

Dvojica teraz žije spolu s deťmi Becki, ktoré sú vo veku 15, 19, 22 a 24 rokov, spoločných potomkov nemajú. "Nezáleží nám na tom, čo o nás hovoria ľudia. Ľúbime sa a sme spolu šťastní,“ tvrdia manželia, ktorí si užívajú každý jeden spoločný deň.

Poznáte dvojicu s podobným vekovým rozdielom aj vy? Napíšte nám!

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Zdroj: au.lifestyle.yahoo.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
19:00 Krimi
15:20 Pozná ju ako svoje boty
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
17:10 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
17:20 Cesta za pokladom
17:40 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer
20:15 Hotel Artemis