Túžila po svadbe snov, urobila šialenú vec: Ako mohla oklamať aj najbližšiu rodinu?

Túžila po svadbe snov, urobila šialenú vec: Ako mohla oklamať aj najbližšiu rodinu? Zdroj: Profimedia
Niektorí ľudia sú schopní urobiť naozaj hrozné veci, aby dosiahli to, po čom túžia. Tejto žene sa to vypomstilo a pravdepodobne už oľutovala, že vyviedla takúto hlúposť!

Toni Standen (29) z Veľkej Británie túžila po veľkej a honosnej svadbe so svojím snúbencom, problémom však boli financie, ktoré jednoducho nemali. Toni sa však zaťala a rozhodla sa, že urobí všetko preto, aby si svoj sen splnila!

Podviedla rodinu aj priateľov

Táto žena si vymyslela plán, ako získa peniaze na svadbu snov a neštítila sa kvôli tomu oklamať aj svojich najbližších.

Britka si oholila hlavu a predstierala, že má pokročilé štádium rakoviny a preto sa veľmi túži vydať a mať svadbu, po ktorej túžila celý život. Rodinu aj priateľov rozcítili jej slová a nikoho ani len nenapadlo, že bolesť a trápenie iba predstiera, píše magazín Yahoo.

Dúfala, že jej blízki priatelia pomôžu a to sa aj stalo. Založili jej zbierku, kde prispeli stovkami eur, prispeli aj úplne cudzí ľudia, ktorým bolo vážne chorej ženy ľúto a chceli jej pomôcť pri plnení sna. Dokopy sa vyzbieralo približne 9400 eur.

Toni a jej manžel James z vyzbieraných peňazí vystrojili honosnú svadbu a vyšlo im ešte aj na svadobnú cestu. Nevesta neskrývala šťastie, a to aj napriek tomu, že jej otec sa jej veľkého dňa nedožil. Paradoxne, zomrel na rakovinu, ktorú ona celý čas predstierala.

Zdroj: Profimedia

Na svadbe sa púšťalo emotívne video jej chorého otca, ktorý im zanechal pekný a dojímavý odkaz. Ani jedno oko v sále nezostalo suché, no nevesta po pár minútach vtipkovala, akoby sa nič nestalo. Rovnako tak nebolo badať, že by bola chorá, alebo vysilená. Niektorí z priateľov si toto všetko všimli a začali mať podozrenie, že tu niečo nesedí.

Zdroj: Profimedia

Odhalili ju!

Po svadbe sa rozhodli svoju priateľku navštíviť a na rovinu sa jej opýtali, či je naozaj chorá, ako im tvrdila. Toni najskôr zatĺkala, potom sa rozplakala a priznala, že to boli všetko iba klamstvá.

Kamaráti si celý rozhovor nahrali a ihneď potom zavolali políciu. Keď sa o šialenom podvode dozvedeli ostatní svadobčania, zostali absolútne zhrození a nedokázali pochopiť, ako im mohla niečo také spraviť.

"Mohla by dostať Oscara, jej herecký výkon bol geniálny, všetkých nás oklamala,“ povedala sklamane jedna z jej priateliek.

Toni, ktorá je v súčasnosti nezamestnaná, priznala na súde svoju vinu a teraz jej hrozí väzenie. Sudca tiež pravdepodobne nariadi, aby všetky vyzbierané peniaze vrátila. Naozaj nechápeme, ako si mohla takto dobabrať život. Nakoniec príde o peniaze, o manžela aj o všetkých priateľov...

Zdroj: Profimedia

Zdroj: au.lifestyle.yahoo.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
19:00 Krimi
15:20 Pozná ju ako svoje boty
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
17:40 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:05 Petronela Jabĺčková
18:20 Najmenší slon na svete
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer
20:15 Hotel Artemis