FOTO zo šokujúcej svadby: Iba 13-ročné dievča donútili k sobášu s týmto mužom

FOTO zo šokujúcej svadby: Iba 13-ročné dievča donútili k sobášu s týmto mužom Zdroj: Profimedia
Hoci v našich končinách niečo také nepoznáme, stále sú krajiny, kde sú svadby maloletých detí úplne bežné. Tento príbeh vám vyrazí dych!

Internetom kolujú fotografie zo svadby, kde bola iba 13-ročná Asnaira z Filipín donútená vziať o dve generácie staršieho muža. Pre 48-ročného Abdulrzaka Ampatuana je to už piate manželstvo a to nie je všetko!

Nielen že mladučká Asnaira je už v poradí jeho piatou ženou, ale Abdulrzak má z predošlých manželstiev niekoľko detí v rovnakom veku ako jeho nová nevesta, ktorej povinnosťou je teraz sa o ne aj o manžela starať.

Asnaira sa vyjadrila, že sa svojho nového muža nebojí, pretože sa k nej správa pekne. "Učím sa variť, ale zatiaľ mi to veľmi nejde. Chcem, aby bol Abdulrzak spokojný,“ cituje dievčatko denník Mirror.

Zdroj: Profimedia

Ihneď po svadbe začali bývať v dome, ktorý pre nich Abdulrzak postavil. Muž pracuje ako farmár, zatiaľ čo jeho mladučká žena sa musí starať o domácnosť, ale aj o všetky jeho deti z predošlých vzťahov. "Som veľmi šťastný, že ju mám," pochvaľuje si muž a dodáva, že spoločné dieťa by s ňou chcel mať až keď bude mať 20 rokov. Dovtedy bude okrem všetkých povinností chodiť do školy.

Podľa štatistík UNICEF bolo na Filipínach uzavretých viac ako 726 000 detských sobášov. V rímsko-katolíckej časti Filipín je dokonca zakázaný rozvod. Krajina sa kvôli šokujúcim číslam zaviazala, že radikálne zníži počty detských, ale aj vynútených manželstiev do roku 2030.

Chúďa dievča, ani si nechceme predstavovať, aký život ju čaká...

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Zdroj: mirro.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:35 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik
17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
15:25 "Kam čert nemůže"
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
15:55 Policajti v akcii
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
16:50 Hanička a Murko pre najmenších
17:00 Ovečka Shaun VI.
17:10 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové
20:15 Na shledanou tam nahoře