Kvôli tomuto mužovi sa rozišlo už viac ako 50 000 párov: Máte dosť odvahy odpovedať na jeho 2 otázky?

Kvôli tomuto mužovi sa rozišlo už viac ako 50 000 párov: Máte dosť odvahy odpovedať na jeho 2 otázky? Zdroj: instagram/danielsloss
Verili by ste, že niekto by mohol narušiť váš vzťah len tým, že by vám položil dve obyčajné otázky a vašou úlohou by bolo úprimne na ne odpovedať? Znie to nereálne, no takýto človek existuje a bol aj na Slovensku.

Možno ste videli jeho šou naživo a možno na obrazovke. Isté je, že škótsky komik Daniel Sloss sa chváli tým, že svojou šou dohnal desiatky tisíce párov k rozchodu a rozvodu. Do dnešného dňa by to malo byť cez 50 000 dvojíc po celom svete. 

Toto bol na Slovensku jeden z najkurióznejších vzťahov aj rozchodov, nemyslíte? 

​Mladík, ktorý svoju šou predviedol v roku 2018 aj v Bratislave, je dnes populárny stand up komik. V šou si robí srandu asi zo všetkého možného, čo život so sebou prináša. Ľudí však svojím rozprávaním donúti, aby sa zamysleli nad svojím životom, rodinou, vzťahmi a najmä partnerom. Existuje totiž veľa ľudí, ktorí dlhé roky žijú v nenaplnenom zväzku len preto, lebo nedokážu byť sami, lebo si myslia, že ich partner sa jedného dňa zmení alebo prežívajú ilúziu dokonalého manželstva. Aj o tom je jedna z jeho šou, v ktorej Daniel svojmu publiku položí dve otázky, na ktoré by mali úprimne odpovedať:

"Naozaj boli moje ostatné roky len stratou času? Chcem život, ktorý mi ešte ostáva, premrhať?"

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Melbourne! 28 March - 21 April I'm doing my new show X, in Melbourne. All tickets and all other Aus dates available https://danielsloss.com/tour/

Príspevok, ktorý zdieľa Daniel Sloss (@danielsloss),

Práve po týchto slovách sa dvojice začali rozchádzať, rušili zásnuby a podávali žiadosti o rozvod. Zaujímavé pritom je, že Danielovi cez sociálne siete píšu ľudia, ktorí sa vďaka nemu rozišli! A ten sa počtom rád pochváli. Pred dvoma mesiacmi to bolo rovných 100 manželstiev, ktoré skončili práve vďaka Danielovej šou, ktorú si môžete pozrieť na Netflixe. Samozrejme, len ak máte dosť odvahy a ste si istí, že váš vzťah je super a nič ho neohrozí. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

And that's 100 divorces! Congratulations to everyone. Especially me. What a fucking king.

Príspevok, ktorý zdieľa Daniel Sloss (@danielsloss),

Tu je vyznanie jednej ženy, ktorá zrušila svoje zásnuby po tom, ako videla Danielovu šou

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I'll never tire of reading these

Príspevok, ktorý zdieľa Daniel Sloss (@danielsloss),

Zdroj: medium.com

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green