Polojasno
18°
Bratislava
Valéria
20.6.2024
Má 66 a vyzerá stále úžasne: Žiadne plastiky a botox, Michelle Pfeiffer sa spolieha na TOTO
Zdielať na

Má 66 a vyzerá stále úžasne: Žiadne plastiky a botox, Michelle Pfeiffer sa spolieha na TOTO

Zdroj: Profimedia

Už celé desaťročia patrí k najkrajším hollywoodskym herečkám a pri pohľade na ňu budete mať pocit, že zastavila čas. Keď sa pred pár dňami ukázala v spoločnosti, dokázala, že vek je naozaj len číslo!

66-ročná Michelle Pfeiffer patrí k hereckým ikonám, ktoré sa rozhodli starnúť prirodzene. Spolieha sa iba na zdravý životný štýl a pozitívne naladenie a robí to zjavne veľmi dobre, pretože vyzerá stále fantasticky. Nedávno sa ukázala v spoločnosti, keď prišla podporiť svoju kolegyňu Nicole Kidman, ktorá získala ocenenie za celoživotný prínos filmovému priemyslu, informuje upi.com.

Verili by ste, že aj hollywoodska stálica mala v mladosti veľké komplexy zo svojho vzhľadu? Myslela si o sebe, že má krivé ústa a nos ako káčer Donald. Aj napriek tomu sa ale rozhodla stať herečkou a dokonca vyhrala súťaž krásy Miss Orange County v roku 1978. 

Aj keď Pfeiffer priznala, že v minulosti sa o svoje zdravie a pleť takmer vôbec nestarala, už roky je verná zdravému životnému štýlu. Ak by ste však čakali, že na krásu a udržanie mladistvého vzhľadu má nejaký špeciálny trik, ste na omyle.  

„Je za tým to, čo v skutočnosti nikto nechce počuť. Musíte jesť zdravo, športovať a veľa spať,“ odpovedala na otázku, ako si udržuje mladistvý vzhľad.

„Vždy hľadáme niečo, čím by sme oklamali beh času, ale takto to jednoducho nechodí. Keď nepracujem, doprajem si voľnosť. Keď nie som pred kamerou a nejem zdravo a pijem veľa vína, je to hneď vidieť, to je realita. Tajomstvo teda znie, že nie je žiadne tajomstvo,“ dodala. 

Herečka tvrdí, že za svoj výzor vďačí hlavne vegánstvu, ktorému je verná už desiatky rokov. 

„Jesť vegánsky je oveľa zdravšie a vyhnete sa množstvu toxínov, ktoré urýchľujú starnutie pleti a tela. Keď som zmenila stravovanie, okamžite som na sebe zbadala veľké rozdiely. Samozrejme, že ako pribúdajú roky, nahováram si, že to robím hlavne preto, aby som žila dlhšie, no prvok márnivosti je v tom tiež,“ priznala herečka, ktorú k rozhodnutiu prejsť na vegánsku stravu viedla aj rodinná anamnéza, v ktorej sa príliš často vyskytovala rakovina.

Pokiaľ ide o cvičenie, Michelle Pfeiffer sa venuje joge, vyhovuje jej aj pilates a v rámci prirodzeného pohybu je to chôdza, beh či bicyklovanie. 

Pfeiffer je tiež ranné vtáča a prebúdza s východom slnka. Tento rituál sa vraj zvyčajne spája s nižším BMI. Je možné, že aj toto je jeden z dôvodov, prečo vyzerá aj bez estetických zákrokov stále úžasne! 

Takto nahodená prišla pogratulovať kolegyni Nicole Kidman. V čiernom nohavicom kostýme vyzerala absolútne skvelo, súhlasíte?  

Profimedia

Súvisiace články

Najčítanejšie