Barbora Švidraňová ukázala, čo roky skrývala pod tričkom: Takto vyzerá moje telo po pôrode!

Barbora Švidraňová ukázala, čo roky skrývala pod tričkom: Takto vyzerá moje telo po pôrode! Zdroj: archív B.Š.ˇ
Niektorým matkám sa tehotenstvo navždy zapíše do ich pokožky a pri každom pohľade v zrkadle im bude pripomínať, že na svet priviedli nový život A niektoré ženy majú to šťastie, že aj po pôrode sa veľmi rýchlo dostanú späť do formy...

Aj vy máte pri niektorých celebritách pocit, že pár dní po pôrode vyzerajú akoby ani nerodili? Mnohé krásky robia aj počas tehotenstva všetko pre to, aby sa po narodení dieťatka dostali rýchlo späť do formy. 

​Svoje schudnuté telo potom pyšne vystavujú na obdiv na sociálnych sieťach a pod fotkami sa im množia obdivné a pochvalné komentáre. No väčšina žien vyzerá po pôrode úplne inak ako spomínané krásky. Mnohé sa nadbytočných kíl ani rok od pôrodu nevedia vzdať, na tele majú strie a márne sa snažia spevniť ovísajúcu kožu na bruchu. No takéto fotky na sociálnych sieťach veľa neuvidíte... Prečo? Mnohé matky sa hanbia za to, ako vyzerajú. Aj hviezda seriálu Nový život Barbora Švidraňová bojovala so zmiešanými pocitmi zo svojho tela, ktoré sa po narodení synčeka Gabriela zmenilo. Prijala ho však také, aké je. "Telo ženy - matky. Už nikdy nebude ako predtým. Ale už mi to nevadí. Lebo to tak malo byť. Moje telo tehotenstvo nemalo dokonale zvládnuť, aby som ho konečne prijala také, aké je. A začala ľúbiť a vážiť si ho. A načúvať mu, čo vlastne potrebuje. A čo je vlastne na tomto svete podstatné a hodnotné. A že mi to teda trvalo! A že napriek všetkému je teda ultra silné. Ako každej z vás... Je krásne! Sme krásne. Jedinečné. Nech na vás materstvo zanechalo akékoľvek “stopy”..." priznala Barbora, ktorá ukázala, ako jej telo vyzerá. Nedá sa s ňou len súhlasiť, nemyslíte?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa BARBORA ŠVIDRAŇOVÁ (@_basie_)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa BARBORA ŠVIDRAŇOVÁ (@_basie_)

Zdroj: instagram

TV Program

16:00 Nikto nie je dokonalý
17:30 Noviny
18:00 Prestreté
15:30 Áno, šéfe! USA IV.
16:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30 Vraždy v Brokenwoode IV.
15:50 Dr. House VII.
16:50 Ochrancovia
17:55 Súdna sieň
16:20 Najmenší slon na svete
16:35 Macko Uško
16:45 Okido I.
15:05 Paříž počká
16:45 Americká Miss India
18:35 Zlatokopka