Zdravotníčka Laura sa uznania nedočkala: Prečo ju kritizujú, keď pomáha pri padémii?

Zdravotníčka Laura sa uznania nedočkala: Prečo ju kritizujú, keď pomáha pri padémii? Zdroj: Twitter/Laura Heath
Mladá zdravotná sestra si získala tisíce fanúšikov na sociálnej sieti, dôvodom však nebola jej záslužná práca, pri ktorej denne riskuje svoje zdravie aj život. Pozrite sa, prečo!

Keď sa Laura Heath (24) pochválila na internete fotografiou v zdravotnej uniforme s tým, že je hrdá na svoju prácu, ani vo sne nečakala, že za to schytá takú kritiku. Myslíte si, že ju ľudia zvozili právom?

Britský premiér situáciu najskôr zľahčoval, teraz má koronavírus aj on...

​V posledných týždňoch kolovalo po internete množstvo zdravotných sestier či lekárov, ktorí mali tváre zničené od každodenného nosenia ochranných pomôcok a ktorých boj s koronavírusom absolútne vyčerpal.

Keď sa mladá zdravotníčka Laura pochválila, aká je pyšná, že môže byť členkou Národnej zdravotnej služby a pomáhať tak pri pandémii, nenašlo sa veľa ľudí, ktorí by jej úprimne ďakovali, práve naopak, schytala poriadnu kritiku.

Kým ostatní lekári boli na prvý pohľad zničení a vyčerpaní, Laura zverejnila zábery z práce bez ochranného rúška a s dokonalým mejkapom. Ľudia ju absolútne nešetrili a dali jej pocítiť, že myslí viac na svoju krásu, ako na skutočnú záchranu pacientov, niektorí jej dokonca vyčítali, že aj kvôli nej sa počet obetí zvyšuje.

Laura bola z kritiky ľudí veľmi sklamaná a tvrdí, že zverejnením svojich fotografií sa chcela pokúsiť byť vzorom pre mladé ženy, ktoré chcú zmeniť svet.

Myslíte si, že to naozaj prehnala a že si zaslúžila takú kritiku?

Zdroj: Twitter/Laura Heath
Zdroj: Twitter/Laura Heath

Zdroj: thesun.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

08:30 Extrémni žgrloši III.
09:00 Súdna sieň
10:00 Súdna sieň
07:40 Panelák VII.
08:55 Simpsonovci XXII.
09:15 Simpsonovci XXII.
08:10 POLICAJTI V AKCII
09:30 Prvé oddelenie II.
10:00 Prvé oddelenie II.
08:40 Máša a medveď I.
08:50 Rapotáčik
09:00 Ovečka Shaun 4,5
07:45 Lord of the Dance
09:30 Skoro dospělá
11:10 Paddington