Šokujúci pohľad na krásnu zdravotnú sestru z Talianska: TOTO s ňou urobil koronavírus

Šokujúci pohľad na krásnu zdravotnú sestru z Talianska: TOTO s ňou urobil koronavírus Zdroj: Instagram/alessiabonari_
Taliansko je jednou z najpostihnutejších európskych krajín koronavírusom. Tu je spoveď jednej zo zdravotných sestier, ktorá je v prvej línii boja s chorobou.

Ešte pred pár týždňami žila Alessa spokojný a takmer bezproblémový život. Všetko sa zmenilo, keď v krajine začal besniť koronavírus...

Nezabudnite už v nedeľu večer na JOJ-ke sledovať pohnuté osudy ľudí v relácii V siedmom nebi

​Ako zdravotná sestra každý deň nasadzuje svoj život len preto, aby pomáhala pacientom, ktorí sa nakazili spomínaným vírusom. To, čo sa aktuálne deje v Taliansku, si asi nikto z nás nevie predstaviť... Jej fotka, ktorú zverejnila na Instagrame, hovorí za všetko, no jej slová sú ešte bolestivejšie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Alessia Bonari (@alessiabonari_),

"Aj ja mám strach, no nie z nakupovania, ale z toho, že musím ísť do práce. Bojím sa, že sa maska dosť dobre neprilepí na tvár alebo, že sa špinavými rukami dotknem samej seba, že okuliare niečo prepustia. Som fyzicky unavená, pretože nosiť ochranné pomôcky, je zložité. Pod plášťom sa potím a keď som v ňom, nemôžem ísť šesť hodín na toaletu ani sa napiť. Som psychicky unavená rovnako ako moji kolegovia, ktorí takto pracujú už týždne. Nič nám však nezabráni, aby sme svoju prácu robili takto dobre ako vždy," napísala úprimné slová sestrička, ktorej na sociálnych sieťach ďakujú tisíce ľudí za to, čo robí pre iných. Alessa zároveň všetkých ľudí vyzvala a poprosila o jedinú vec: "Prosím vás, zostaňte doma a chráňte tých najzraniteľnejších. Aj mladí ľudia sa môžu nakaziť. Ja si nemôžem dovoliť ten komfort a odísť do domácej karantény. Musím ísť do práce a urobiť svoj diel. Urobte ten svoj a zostaňte doma."

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Alessia Bonari (@alessiabonari_),

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:10 Súdna sieň
11:10 Aféry
12:10 INKOGNITO
10:05 Najlepšie svetové videá V.
11:25 Áno, šéfe USA II.
12:25 NOVÁ ZÁHRADA
10:00 Nákupné maniačky
11:20 UHÁDNI MÔJ VEK
12:30 Vražedné Miami
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Rybičky Flip a Flap
11:20 Arthur a Minimojovia
09:05 Ve jménu krále
11:20 Můj šálek kávy
13:00 Cesta domů