Aj z úplne obyčajných žien urobí krásky: Premeny tohto stylistu nemajú chybu!

Aj z úplne obyčajných žien urobí krásky: Premeny tohto stylistu nemajú chybu! Zdroj: Instagram/Alexandr Gogov
Jeho výnimočný talent spočíva predovšetkým v tom, že na každej jednej žene dokáže vyzdvihnúť to, v čom je atraktívna. Len sa pozrite, čo dokázal!

Niekto múdry raz povedal, že na svete neexistujú škaredé ženy, iba lenivé… Je Pravda, že niekedy netreba naozaj veľa a dokonca aj z úplne obyčajnej šedej myšky môže byť sexi kráska. Presvedčte sa!

Taká Lujza nemá problém ukázať sa aj bez mejkapu! Nenechajte si ujsť ďalší diel jej talkshow Čau Lujza, každú stredu o 21:35 na JOJke!

Ruský stylista Alexandr Rogov pristupuje ku každej jednej klientke individuálne. Najskôr sa s nimi porozpráva a pomôže im opäť nájsť stratené sebavedomie, a to práve tým, že upozorní na ich prednosti a nedostatky naopak potlačí.

Rogov je teda nielen mimoriadne nadaný stylista, ale tiež akýsi “psychológ,” ktorý učí ženy, aby sa mali rady a starali sa o seba viac.

Tiež sa snaží poukázať na to, že štýl a pekný vzhľad nie sú len o utrácaní kopy peňazí, ale skôr o kreativite, správnych pocitoch a najmä o pozitívnom prístupe k životu a tiež k sebe samému.

Musíme uznať, že tieto premeny sú naozaj fantastické! Čo hovoríte vy?

Zdroj: boredpanda.com, Instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:40 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:30 Profesionáli VII.
06:05 NAŠI IV.
06:30 POLICAJTI V AKCII
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:35 Ohňostroj lásky
07:10 Příběh Wendella Bakera
09:05 2 dny v Paříži