Polojasno
Bratislava
Bohuš
27.1.2022
Mačacia žena šokuje priznaním, že sa NIKDY nedala vylepšiť: Spoznáte ju na fotke z mladosti?
Zdielať na

Mačacia žena šokuje priznaním, že sa NIKDY nedala vylepšiť: Spoznáte ju na fotke z mladosti?

Zdroj: Getty Images

Jocelyn Wildenstein prezývaná aj mačacia žena sa vo svete preslávila práve tým, že sa nechala vylepšovať, aby docielila mačací vzhľad. Teraz chce všetkých presvedčiť, že to tak nie je. Vážne?

Dnes má Jocelyn 79 rokov, pleť takmer bez vrások a svojim vzhľadom vzbudzuje pozornosť všade, kde sa objaví. K svojmu výzoru sa zásadne nevyjadruje a ponuky na rozhovor o svojom živote odmieta. Aj ona však urobila výnimku!

Táto holywoodska ikona starne s gráciou

​V istom zahraničnom rozhovore prekvapila naozaj nečakaným priznaním. "Nikdy som nepodstúpila žiadne vylepšenia. Pozrite si fotky z minulosti... Musím uznať, že som na nich vyzerala krajšie ako teraz. Iste, istá dávka sviežosti mi už chýba, ale stále mám rovnaké oči, lícne kosti a nos," priznala v rozhovore Jocelyn, ktorú obhajoval aj jej snúbenec, o 20 rokov mladší návrhár Lloyd Klein. "Nechápem celé toto šialenstvo okolo mačacej ženy. Jocelyn vždy vyzerala takto. Nikdy neurobila nič zásadné, čo by zmenilo jej tvár a to mám aj jej fotky z mladosti," dodal Lloyd. Čo dodať? Zrejme starne úplne inak, ako väčšina populácie...

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#jocelynwildenstein

Príspevok, ktorý zdieľa @ ejudith67,

Takto vyzerá Jocelyn dnes

jocelyn wildenstein ako macacia zena dnes

Profimedia.sk

Súvisiace články

Najčítanejšie