Kašle na to, že vyzerá ako teta: Spoznali by ste na týchto FOTO seriálovú Carrie?

Kašle na to, že vyzerá ako teta: Spoznali by ste na týchto FOTO seriálovú Carrie? Zdroj: Profimedia
Hoci nikdy nepatrila medzi typické krásavice, má zástupy fanúšikov z celého sveta. Možno aj preto, že mimo kamier je úplne prirodzená a najradšej chodí bez mejkapu.

Sarah Jessica Parker (54) sa vďaka úlohe Carrie v seriáli Sex v meste stala populárnou módnou ikonou. Kým pri spoločenských udalostiach je vždy tip top nahodená, v súkromí si vôbec na módu nepotrpí, rovnako ani na mejkap či úpravu vlasov.

Ani sympatická Lujza Garajová-Schrameková nemá problém ukázať svoju pravú tvár! Nenechajte si ujsť novú talkshow Čau Lujza! už čoskoro na JOJke!

Netúži byť dokonalá

Herečka má síce veľký fanclub, ale rovnako veľa má aj kritikov a neprajníkov, ktorí ju urážajú za veľký nos či podlhovastú tvár. Ona je však úplne nad vecou a so svojim vzhľadom je spokojná natoľko, že v súkromí sa takmer nikdy nelíči.

Keď ju známy americký moderátor Andy Cohen nedávno požiadal o spoločné selfie, nemala s tým absolútne žiaden problém, hoci nemala na tvári ani štipku mejkapu. Prirodzeným úsmevom však zakryla úplne všetky nedostatky a tentokrát to ocenili aj fanúšikovia oboch celebrít.

View this post on Instagram

Magic Hour, Magic Lady.

A post shared by Andy Cohen (@bravoandy) on

Sarah Jessica Parker uprednostnila prirodzenú vizáž aj na nedávnu večeru s manželom. Za nás má palec hore a odteraz jej fandíme ešte viac!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Zdroj: today.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:05 Dovidenia, stará mama! II.
18:50 Dovidenia, stará mama! II.
19:35 Profesionáli VIII.
18:05 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IV.
18:25 Ruby z dúhy I.
18:40 Požiarnik Sam X.
18:50 Arthur a Minimojovia
18:10 12 darů do života
20:15 Rukojmí
22:10 Potížísta