Kedysi sexi kráska je dnes na nespoznanie: Zničili ju plastiky aj slávny expartner

Kedysi sexi kráska je dnes na nespoznanie: Zničili ju plastiky aj slávny expartner Zdroj: Profimedia
Jedna z najsexi bond girl sa za posledné roky neuveriteľne zmenila. Pohľad na jej tvár dnes vzbudzuje viac ľútosť, ako obdiv.

Ešte pred pár rokmi bola herečka a bývalá modelka Denise Richards (48) snom nejedného muža. Dnes sa mamička troch dcér na seba takmer nepodobá, plastiky jej úplne zmenili črty tváre a jej povestný sexepíl je definitívne fuč.

Poznačil ju život s búrlivákom

Denise začala svoju kariéru v modelingu už ako 16-ročná, neskôr začala navštevovať kurzy herectva a jej sláva stúpala nahor veľmi rýchlo. Okrem bondovky si zahrala v mnohých populárnych seriáloch ako napríklad Melore Place či Ženatý so záväzkami.

Denise patrila právom medzi najkrajšie ženy sveta...

Zdroj: Profimedia

Jej život, krása a kariéra sa začali rúcať krátko po tom, ako sa zamilovala a neskôr aj vydala za vždy problémového Charlieho Sheena. Po jeho boku sa dostala do prostredia nikdy nekončiacich večierkov, alkoholu a drog, z ktorého sa nedalo dostať inak, ako rozvodom. Sheen jej robil však zo života peklo aj dávno po rozvode.

Po rozvode s Charlie Sheenom bola extrémne vychudnutá a povrávalo sa, že trpí anorexiou...

Zdroj: Profimedia

Denise si našla nového partnera, za ktorého sa aj vydala a postupne sa snažila dať sa dokopy a opäť získať pracovné príležitosti. Hoci zjavne robila všetko, čo sa dalo, svoju iskru, zdá sa, nadobro stratila. Početné plastické operácie a neľahký život ju úplne zmenili. Dnes vyzerá takto!

Zdroj: Profimedia

​Denise si zahrala Bondove dievča po boku Pierca Brosnana vo filme Jeden svet nestačí, vy si už túto sobotu môžete pozrieť Bondovku Spectre s Danielom Craigom v hlavnej úlohe.

Nenechajte si to ujsť v sobotu o 20:35 na JOJke!

TV Program

16:50 NAŠI II.
17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:05 Simpsonovci XXI.
17:35 Knight Rider
18:35 V divočine s Bearom Gryllsom
16:55 Klamári II.
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
17:25 Agi Bagi II.
17:40 Strážca vesmíru Roger
17:50 Rapotáčik 2
16:15 Zátah
18:30 Muž, který se směje
20:15 Pohanský král