Kedysi sexi kráska je dnes na nespoznanie: Zničili ju plastiky aj slávny expartner

Kedysi sexi kráska je dnes na nespoznanie: Zničili ju plastiky aj slávny expartner Zdroj: Profimedia
Jedna z najsexi bond girl sa za posledné roky neuveriteľne zmenila. Pohľad na jej tvár dnes vzbudzuje viac ľútosť, ako obdiv.

Ešte pred pár rokmi bola herečka a bývalá modelka Denise Richards (48) snom nejedného muža. Dnes sa mamička troch dcér na seba takmer nepodobá, plastiky jej úplne zmenili črty tváre a jej povestný sexepíl je definitívne fuč.

Poznačil ju život s búrlivákom

Denise začala svoju kariéru v modelingu už ako 16-ročná, neskôr začala navštevovať kurzy herectva a jej sláva stúpala nahor veľmi rýchlo. Okrem bondovky si zahrala v mnohých populárnych seriáloch ako napríklad Melore Place či Ženatý so záväzkami.

Denise patrila právom medzi najkrajšie ženy sveta...

Zdroj: Profimedia

Jej život, krása a kariéra sa začali rúcať krátko po tom, ako sa zamilovala a neskôr aj vydala za vždy problémového Charlieho Sheena. Po jeho boku sa dostala do prostredia nikdy nekončiacich večierkov, alkoholu a drog, z ktorého sa nedalo dostať inak, ako rozvodom. Sheen jej robil však zo života peklo aj dávno po rozvode.

Po rozvode s Charlie Sheenom bola extrémne vychudnutá a povrávalo sa, že trpí anorexiou...

Zdroj: Profimedia

Denise si našla nového partnera, za ktorého sa aj vydala a postupne sa snažila dať sa dokopy a opäť získať pracovné príležitosti. Hoci zjavne robila všetko, čo sa dalo, svoju iskru, zdá sa, nadobro stratila. Početné plastické operácie a neľahký život ju úplne zmenili. Dnes vyzerá takto!

Zdroj: Profimedia

​Denise si zahrala Bondove dievča po boku Pierca Brosnana vo filme Jeden svet nestačí, vy si už túto sobotu môžete pozrieť Bondovku Spectre s Danielom Craigom v hlavnej úlohe.

Nenechajte si to ujsť v sobotu o 20:35 na JOJke!

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:55 POLICAJTI V AKCII
12:00 NOVINY O 12:00
12:35 NOVÝ ŽIVOT
10:25 NAŠI I.
11:15 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles IX.
12:05 NA CHALUPE
10:35 Nákupné maniačky
11:50 UHÁDNI MÔJ VEK
12:45 Vražedné čísla V.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Kúzlovanie
10:25 Výlet s mámou
12:10 I pro lásku se zabíjí
14:20 Pozdravy ze spermabanky