Žena zažila horor u kaderníčky: Z nadpojených vlasov jej trčali drôty

Žena zažila horor u kaderníčky: Z nadpojených vlasov jej trčali drôty Zdroj: facebook/MaireadOhare
Mladá mamička si po dlhom premýšľaní nechala svoje svetlé vlasy nadpojiť umelými, aby sa popýšila dlhou korunou krásy. Nedopadlo to však podľa jej predstáv!

Angličanka zatúžila po dlhých a hustých vlasoch. Na facebooku našla výhodnú ponuku na predlženie svojich vlasov, neváhala a spoločnosť oslovila.

Netrvalo dlho a pani z firmy k nej zavítala, vraj aby na vlastné oči videla jej farbu vlasov a podľa nich objednala príčesky. Všetko vyzeralo byť v poriadku. O týždeň na to, k nej prišla opäť a na vlasy jej pripevnila pramene tých umelých. Mladá mamička jej za všetko zaplatila takmer 300 eur. Z nových vlasov sa však tešila iba pár dní. „Na začiatku vyzeralo byť všetko ok. Po pár dňoch ma však hlava začala príšerne bolieť. Moje vlasy sú jedno neupravené hniezdo a trčia mi z nich kúsky železa,“ zverila sa v zahraničných médiách. Keď kaderníčku kontaktovala, aby jej príčesky odstránila a vrátila peniaze, už jej neodpisovala a na facebooku si ju zablokovala.

Ako neskôr vyplávalo na povrch, išlo o podvodníčku, ktorá za veľmi krátky čas stihla oklamať stovky žien. Medzičasom už na facebooku vznikla skupina, ktorá si o nej vymieňa informácie a začal sa hon na podvodníčku! Oklamané ženy zdieľajú jej facebookový profil a zdá sa nebude dlho trvať a bude sa zodpovedať pred súdom.

 Aj takto vyzerá práca podvodníčky

Zdroj: Facebook

Zdroj: manchestereveningnews.co.uk/facebook

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

15:35 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
17:00 NOVINY O 17:00
17:50 Súdna sieň
16:20 Simpsonovci XXII.
16:50 Profesionáli III.
17:45 Profesionáli III.
16:00 Vtierka Castle III.
17:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
16:35 Sníček
16:45 Okido I.
17:00 Zabi nudu! II.
14:20 Chatrč
16:40 Nanga Parbat
18:35 Den na zkoušku