Žena zažila horor u kaderníčky: Z nadpojených vlasov jej trčali drôty

Žena zažila horor u kaderníčky: Z nadpojených vlasov jej trčali drôty Zdroj: facebook/MaireadOhare
Mladá mamička si po dlhom premýšľaní nechala svoje svetlé vlasy nadpojiť umelými, aby sa popýšila dlhou korunou krásy. Nedopadlo to však podľa jej predstáv!

Angličanka zatúžila po dlhých a hustých vlasoch. Na facebooku našla výhodnú ponuku na predlženie svojich vlasov, neváhala a spoločnosť oslovila.

Netrvalo dlho a pani z firmy k nej zavítala, vraj aby na vlastné oči videla jej farbu vlasov a podľa nich objednala príčesky. Všetko vyzeralo byť v poriadku. O týždeň na to, k nej prišla opäť a na vlasy jej pripevnila pramene tých umelých. Mladá mamička jej za všetko zaplatila takmer 300 eur. Z nových vlasov sa však tešila iba pár dní. „Na začiatku vyzeralo byť všetko ok. Po pár dňoch ma však hlava začala príšerne bolieť. Moje vlasy sú jedno neupravené hniezdo a trčia mi z nich kúsky železa,“ zverila sa v zahraničných médiách. Keď kaderníčku kontaktovala, aby jej príčesky odstránila a vrátila peniaze, už jej neodpisovala a na facebooku si ju zablokovala.

Ako neskôr vyplávalo na povrch, išlo o podvodníčku, ktorá za veľmi krátky čas stihla oklamať stovky žien. Medzičasom už na facebooku vznikla skupina, ktorá si o nej vymieňa informácie a začal sa hon na podvodníčku! Oklamané ženy zdieľajú jej facebookový profil a zdá sa nebude dlho trvať a bude sa zodpovedať pred súdom.

 Aj takto vyzerá práca podvodníčky

Zdroj: Facebook

Zdroj: manchestereveningnews.co.uk/facebook

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:30 Noviny TV JOJ
05:45 Krimi
06:30 Doba ľadová: Veľkonočné prekvapenie
05:45 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
08:05 Stávka na nevestu
05:40 Panelák
06:25 Profesionáli VII.
07:00 Kutyil s.r.o.
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
06:25 Timothy ide do školy
06:50 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
08:35 Napříč časem
10:20 Popelky