Švidraňovej úprimné priznanie: Dlhé roky ju trápili TIETO problémy

Švidraňovej úprimné priznanie: Dlhé roky ju trápili TIETO problémy
Ukázali by ste svoju tvár svetu bez mejkapu hneď po zobudení? Presne to urobila populárna slovenská speváčka Barbora Švidraňová, ktorej roky strpčovali život akné a pigmentové škvrny. Dnes sú preč!

Barbora už pár mesiacov venuje všetok svoj čas synčekovi Gabrielovi. Každá matka vie, že starostlivosť o malé dieťa je náročné a vyzerať ako pred pôrodom, dá poriadne zabrať.

Prebdené noci sa raz dva odrazia na tom, ako ženina tvár vyzerá. Barbora nie je výnimkou! „Tie, čo ste na materskej si asi viete predstaviť, aké stopy dokáže nedostatok spánku zanechať na tvári... Okrem iného som mala od puberty problém s akné a taktiež so zlievaním pieh v také nepríjemné pigmentové škvrny... Nevedela som si predstaviť, že raz budem môcť vyjsť medzi ľudí odlíčená...“ priznala speváčka otvorene, ktorá dnes svoju pleť bez ostychu ukazuje aj bez mejkapu. Ako je to možné?

Barbora bez mejkapu

Zdroj: Instagram

Barbora stavila na prípravok napumpovaný vitamínom C, vďaka ktorému jej pleť ožila, a to len po mesiaci používania! Na trhu je množstvo kvalitných prípravkov, ktoré obsahujú vitamín C, a zdá sa, že sa oplatia vyskúšať.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:35 Súdna sieň
06:35 Súdna sieň
07:40 Profesionáli II.
05:15 Prvé oddelenie
05:35 Panelák
06:20 TIPOS INFO
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:40 Jezdkyně
07:30 Ztraceni v lásce
09:10 Sladko - slaná láska