Na večierku si nechala zväčšiť pery: Keď vytriezvela, čakal ju ŠOK!

Na večierku si nechala zväčšiť pery: Keď vytriezvela, čakal ju ŠOK! Zdroj: Facebook
Preháňať to s alkoholom sa naozaj neoplatí. Táto krásna mladá žena na to doplatila doslova katastrofálne. Toto by ste určite nechceli zažiť ani v najhoršom sne!

Rachael Knappier (28) si užívala večierok, na ktorý ju priateľky pozvali, a vypila už niekoľko pohárikov. V podnapitom stave urobila príšerné rozhodnutie, ktoré bude ľutovať ešte veľmi dlho.

Zdroj: Facebook

​Najhoršie rozhodnutie

Rachael sa kamarátkam priznala, že si nechala nedávno trošku “nafúknuť” hornú peru, ale že plánuje ešte jednu procedúru s botoxom. Medzi pozvanými však boli ženy, ktoré jej ponúkli botoxovú procedúru za výhodnú cenu.

„Kamarátka mi hovorila, aké sú to skvelé a šikovné kozmetičky, tak som sa rozhodla, že idem do toho,“ spomína Rachael, ktorá bola odvážna aj vďaka tomu, že mala v sebe niekoľko pohárov alkoholu.

Krátko po zákroku mala pocit, že je všetko v poriadku, ale po niekoľkých hodinách začala cítiť šialenú bolesť a tlak. “Bolo to príšerné, myslela som si, že od bolesti zomriem,” popisuje chvíle hrôzy nešťastná žena. 

Zdroj: Facebook

Rachael neskôr zistila, že ženy, ktoré jej botox vpichli, neboli vôbec odborníčky, ale bývalé trestankyne a aj samotná látka bola pochybná, pravdepodobne išlo o podvodníčky, ktoré si chceli zarobiť. 

Zdroj: Facebook

Mladá žena mala šťastie aspoň v tom, že o peru neprišla úplne.

Zdroj: Facebook

​Po troch mesiacoch špeciálnej liečby sa jej konečne pery vrátili do pôvodnej podoby. 

“Na akékoľvek kozmetické zákroky si vyberajte iba špecializovaných a overených odborníkov a uistite sa, že ošetrenie sa vykonáva v hygienickom, bezpečnom a vhodnom prostredí,” cituje denník The Sun ošetrujúcich lekárov.

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Hrdinovia ohňa
23:40 Poklad Dračej brány
02:30 Looper: Nájomný zabijak
22:20 Kuriér
23:25 Walking Dead VIII.
23:25 Bohatá zima s JOJkou
22:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Vraždiace páry X.
22:15 Agi Bagi
22:30 Zabi nudu! II.
22:35 Ovečka Shaun V.
22:15 Síla života
00:10 Pán Šanghaje
01:55 Trestanec