Na večierku si nechala zväčšiť pery: Keď vytriezvela, čakal ju ŠOK!

Na večierku si nechala zväčšiť pery: Keď vytriezvela, čakal ju ŠOK! Zdroj: Facebook
Preháňať to s alkoholom sa naozaj neoplatí. Táto krásna mladá žena na to doplatila doslova katastrofálne. Toto by ste určite nechceli zažiť ani v najhoršom sne!

Rachael Knappier (28) si užívala večierok, na ktorý ju priateľky pozvali, a vypila už niekoľko pohárikov. V podnapitom stave urobila príšerné rozhodnutie, ktoré bude ľutovať ešte veľmi dlho.

Zdroj: Facebook

​Najhoršie rozhodnutie

Rachael sa kamarátkam priznala, že si nechala nedávno trošku “nafúknuť” hornú peru, ale že plánuje ešte jednu procedúru s botoxom. Medzi pozvanými však boli ženy, ktoré jej ponúkli botoxovú procedúru za výhodnú cenu.

„Kamarátka mi hovorila, aké sú to skvelé a šikovné kozmetičky, tak som sa rozhodla, že idem do toho,“ spomína Rachael, ktorá bola odvážna aj vďaka tomu, že mala v sebe niekoľko pohárov alkoholu.

Krátko po zákroku mala pocit, že je všetko v poriadku, ale po niekoľkých hodinách začala cítiť šialenú bolesť a tlak. “Bolo to príšerné, myslela som si, že od bolesti zomriem,” popisuje chvíle hrôzy nešťastná žena. 

Zdroj: Facebook

Rachael neskôr zistila, že ženy, ktoré jej botox vpichli, neboli vôbec odborníčky, ale bývalé trestankyne a aj samotná látka bola pochybná, pravdepodobne išlo o podvodníčky, ktoré si chceli zarobiť. 

Zdroj: Facebook

Mladá žena mala šťastie aspoň v tom, že o peru neprišla úplne.

Zdroj: Facebook

​Po troch mesiacoch špeciálnej liečby sa jej konečne pery vrátili do pôvodnej podoby. 

“Na akékoľvek kozmetické zákroky si vyberajte iba špecializovaných a overených odborníkov a uistite sa, že ošetrenie sa vykonáva v hygienickom, bezpečnom a vhodnom prostredí,” cituje denník The Sun ošetrujúcich lekárov.

Zdroj: thesun.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:40 TOP STAR
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
12:55 Simpsonovci IX.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Bob staviteľ XV. - XVIII.
11:55 Medzi nami zvieratkami
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor
14:15 Lagerfeld - důvěrné