Stavila sa, že si 4 roky neostrihá nechty: Z toho, čo jej narástlo na prstoch, vám príde zle

Stavila sa, že si 4 roky neostrihá nechty: Z toho, čo jej narástlo na prstoch, vám príde zle Zdroj: Profimedia
Najskôr išlo skutočne o stávku s kamarátom, ale potom si na svoje pazúre tak zvykla, že si bez nich nevie predstaviť život.

35-ročná blogerka Elena Shilenkova z Ruska uzavrela s kamarátom stávku. Ten jej neveril, že si dokáže nestrihať nechty 4 roky. Nielen že to dokázala, ale z extrémne dlhých nechtov spravila doslova atrakciu.

Viete si to predstaviť?

Elena prezradila, že jej nechty neboli do dnešného dňa ostrihané štyri roky a tri mesiace. Približne od puberty ich mala vždy dlhšie ako ostatní a učitelia aj rodičia to akceptovali.

„Začalo to stávkou, ale teraz to už vnímam ako prirodzenú súčasť môjho života. Niektorí ma obdivujú a chcú mať so mnou fotku, ale väčšinou starší ľudia sú z mojich dlhých nechtov zhrození, povedala pre Daily Mail Elena.

Zdroj: Profimedia

Hoci Ruska si už zvykla zvládnuť všetko čo potrebuje, predsa sú len veci, pri ktorých sú jej pazúre prekážkou.

„Nedokážem s nimi plávať, hoci more zbožňujem, problémom je napríklad aj tenis  a nemôžem nosiť v zime rukavice,“ prezradila Elena a zároveň dodala, že napríklad pri milostnom živote to naopak neznamená pre ňu ani pre partnera žiaden problém. 

Zdroj: Profimedia

Mladá žena je pre mnohých ľudí poriadne šialená, ale ona si z ich názorov nič nerobí. Nechty dokonca oslovuje „moje deti“ a jediné, z čoho má panický strach je, že sa jej polámu počas noci.

Zdroj: Profimedia

„Niekedy mávam nočné mory a sníva sa mi, že sa zobudím s úplne krátkymi nechtami, je to strašný pocit,“ dodáva Ruska, ktorá venuje svojim pazúrikom veľa starostlivosti, vrátane výživových doplnkov, ktorými im zabezpečuje dostatok vitamínov.

Zdroj: Profimedia

Čo na to poviete? Viete si predstaviť vykonávať každodenné činnosti s týmto na prstoch?

Zdroj: Profimedia

 

Zdroj: metro.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Hrdinovia ohňa
23:40 Poklad Dračej brány
02:30 Looper: Nájomný zabijak
20:10 Ja, zloduch!
22:20 Kuriér
23:25 Walking Dead VIII.
21:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
21:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:15 Agi Bagi
22:30 Zabi nudu! II.
20:15 Status Update
22:15 Síla života
00:10 Pán Šanghaje