Stavila sa, že si 4 roky neostrihá nechty: Z toho, čo jej narástlo na prstoch, vám príde zle

Stavila sa, že si 4 roky neostrihá nechty: Z toho, čo jej narástlo na prstoch, vám príde zle Zdroj: Profimedia
Najskôr išlo skutočne o stávku s kamarátom, ale potom si na svoje pazúre tak zvykla, že si bez nich nevie predstaviť život.

35-ročná blogerka Elena Shilenkova z Ruska uzavrela s kamarátom stávku. Ten jej neveril, že si dokáže nestrihať nechty 4 roky. Nielen že to dokázala, ale z extrémne dlhých nechtov spravila doslova atrakciu.

Viete si to predstaviť?

Elena prezradila, že jej nechty neboli do dnešného dňa ostrihané štyri roky a tri mesiace. Približne od puberty ich mala vždy dlhšie ako ostatní a učitelia aj rodičia to akceptovali.

„Začalo to stávkou, ale teraz to už vnímam ako prirodzenú súčasť môjho života. Niektorí ma obdivujú a chcú mať so mnou fotku, ale väčšinou starší ľudia sú z mojich dlhých nechtov zhrození, povedala pre Daily Mail Elena.

Zdroj: Profimedia

Hoci Ruska si už zvykla zvládnuť všetko čo potrebuje, predsa sú len veci, pri ktorých sú jej pazúre prekážkou.

„Nedokážem s nimi plávať, hoci more zbožňujem, problémom je napríklad aj tenis  a nemôžem nosiť v zime rukavice,“ prezradila Elena a zároveň dodala, že napríklad pri milostnom živote to naopak neznamená pre ňu ani pre partnera žiaden problém. 

Zdroj: Profimedia

Mladá žena je pre mnohých ľudí poriadne šialená, ale ona si z ich názorov nič nerobí. Nechty dokonca oslovuje „moje deti“ a jediné, z čoho má panický strach je, že sa jej polámu počas noci.

Zdroj: Profimedia

„Niekedy mávam nočné mory a sníva sa mi, že sa zobudím s úplne krátkymi nechtami, je to strašný pocit,“ dodáva Ruska, ktorá venuje svojim pazúrikom veľa starostlivosti, vrátane výživových doplnkov, ktorými im zabezpečuje dostatok vitamínov.

Zdroj: Profimedia

Čo na to poviete? Viete si predstaviť vykonávať každodenné činnosti s týmto na prstoch?

Zdroj: Profimedia

 

Zdroj: metro.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:35 Súdna sieň
06:35 Súdna sieň
07:40 Profesionáli II.
05:15 Prvé oddelenie
05:35 Panelák
06:20 TIPOS INFO
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:40 Jezdkyně
07:30 Ztraceni v lásce
09:10 Sladko - slaná láska