Za túto FOTKU sa do nej pustili: Carmen, ľudia ťa vysmiali

Za túto FOTKU sa do nej pustili: Carmen, ľudia ťa vysmiali Zdroj: Facebook/Carmen Geiss
Ako a v čom chodíte obyčajne športovať? Stavíme sa s vami, že rozhodne nie tak, ako najpopulárnejšia nemecká milionárska manželka Carmen Geiss!

53-ročný Carmen si po boku svojho manžela Roberta užíva život plný luxusu, dovoleniek, nákupov a zábavy. Samozrejme, svoj život ukazuje nielen v televíznej šou, ale aj na sociálnych sieťach.

Práve tie pravidelne zásobuje rôznymi fotkami z jej každodenného života. A nie raz si za ne vyslúžila ostrú kritiku fanúšikov a neprajníkov. Nebolo tomu inak ani pred pár dňami, kedy ju mnohí zniesli pod čiernu zem. Prečo? Stačilo pár fotiek, na ktorých bola Carmen na tenisovom kurte a išla hrať tenis. Nič zvláštne by na tom nebolo, ak by sa pred samotnou hrou poriadne nevyfintila. Na detailných záberoch vidieť, že si na mejkape naozaj dala záležať.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​„Športovať s 5 kilami mejkapu na tvári, rešpekt! Je to naozaj vtipné, hrať tenis tak namaľovaná,“ zneli iba dva z mnohých kritických komentárov. Oveľa zaujímavejšia by bola fotka namaľovanej Carmen po zápase, čo poviete?

 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:00 Súdna sieň
10:00 Súdna sieň
11:00 ZÁCHRANÁRI
09:25 Simpsonovci IV.
10:10 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
11:30 NOVÉ BÝVANIE
09:20 Policajt z L.A.
10:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
11:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
09:55 Strážca vesmíru Roger
10:10 Jahôdka a jej kamaráti I.
10:35 Agi Bagi
09:05 Hudba ticha
11:10 Skoro dospělá
12:50 Muž, který se směje