Najnovšie dielo Lucid obdivujú tisícky Slovákov: Niečo takéto sme u nás ešte nemali!

Najnovšie dielo Lucid obdivujú tisícky Slovákov: Niečo takéto sme u nás ešte nemali! Zdroj: Instagram
Jednej z najtalentovanejších vizážistiek na Slovenku Lucii Lucid Sládečkovej sa tentoraz podaril naozaj husársky kúsok. To, čo dokázala vytvoriť na vlastnej tvári, sa každý deň nevidí.

Milujú ju celebrity, ale aj normálne ženy, ktoré sa chcú dať nalíčiť profesionálom. A drobná Lucid rozhodne patrí medzi to najlepšie vo svojom obore.

Dôkazom je aj mejkap, ktorý vytvorila na vlastnej tvári. Pomocou líčidiel si na tvári pomyslene vytvorila masku, pritom ide len o hru s tieňmi. Aj keď to na prvý pohľad vyzerá, akoby mala na sebe masku, omyl! Je to len jej tvár. Takto perfektnú prácu, ktorá je hotovým umeleckým dielom, veru nevidieť každý deň.

Zdroj: Instagram

​Fotka sa okamžite po uverejnení stretla s obrovským ohlasom jej fanúšikov, ktorí nešetria chválou. „Tak toto áno! Práca hodná profesionála! Úžasná hra s farbami, tieňom, fantáziu a hravosťou... Dokonalé zavádzanie oka pozorovateľa! Priam famózne!!? Nemám slov, tak toto je najbrutálnejšia fotka líčenia, čo som kedy videla, klobúk dole,“ množia sa komentáre pod fotografiou. Nemôžeme s nimi len súhlasiť. Perfektné.

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
20:35 REŠTART
22:00 9-1-1 - PREMIEŔA
20:10 Detektív z Hongkongu
22:25 Bohatá zima s JOJkou
22:30 Očista: Volebný rok
20:10 Dr. House VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII.
20:25 Robošváb II.
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
20:15 FILM TÝDNE: Detektív z Hongkongu
22:10 Parker
00:05 Oheň ohněm