Manžel ju podporuje, ľuďom sa hnusí: Táto žena dala holeniu definitívne STOP

Manžel ju podporuje, ľuďom sa hnusí: Táto žena dala holeniu definitívne STOP Zdroj: Instagram
Nielen že sa dobrovoľne rozhodla seknúť s holením všetkých častí na tele, ale na svoj porast je hrdá a chlpaté telo zverejňuje na Istagrame. Čo si o tom myslíte?

Kaya Szulczewska (30) z Varšavy už odmietala tlak spoločnosti, ktorý vyzdvihuje úplne hladké ženské telo a jedného dňa dala holeniu definitívnu stopku.

Na svoje ochlpenie je hrdá

Kaya sa začala holiť v období puberty, tak, ako väčšina žien. Holenie jej však spôsobovalo ťažkosti, pokožku mala extrémne citlivú a často mala po ňom bolestivé rany, ktoré jej hnisali a zapaľovali sa.

Chĺpky rástli veľmi rýchlo, holenie trvalo dlho a navyše, stálo to veľa peňazí. Keď si mladá žena uvedomila všetky negatíva, ktoré jej odstraňovanie chĺpkov prinášalo, rozhodla sa, že to prestane riešiť.

 

Ukazuje realitu

Kayu v jej rozhodnutí podporil aj manžel a dokonca sa rozhodla zverejňovať fotografie svojho ochlpeného tela na Instagrame. Robí to vraj preto, aby ukázala aj iným ženám, že je to absolútne prirodzené.

;

“Ochlpenie je prirodzenou súčasťou nášho tela, rovnako, ako vlasy,” vyjadrila sa Poľka, ktorá svojím rozhodnutím ušetrila aj mnoho peňazí za kozmetiku a pomôcky na holenie.

Samozrejme, väčšina ľudí sa na jej rozhodnutie pozerá s odporom, iní si zase myslia, že je v poriadku, ako sa rozhodla, ale nemusela by sa takto ukazovať a zverejňovať polonahé fotky na Instagrame.

Čo si o ženách, ktoré sa odmietajú holiť myslíte vy? Viete si to predstaviť?

 

View this post on Instagram

Dziś przeczytałam na jednej grupie garść (nie)mądrości internetowych, między innymi, że w podręczniku do edukacji seksualnej* powinna być informacja, iż należy się depilować (a co tam, że ta moda nie ma medycznego uzasadnienia, niedługo pewnie będziemy czytać, że należy farbować siwe włosy, bo inaczej to niehigieniczne, czy coś w tym stylu). *Otóż informuję uprzejmie, że włosy nie przeszkadzają w udanym życiu seksualnym, nie przeszkadzają w niczym, niektórym się podobają, dla niektórych są wygodne. • A z dalszych komentarzy, że jeśli tego nie robisz, tj. nie depilujesz się, to wyglądasz jak małpa. 🐒 Cóż za szowinistyczne gatunkowo stwierdzenie, niby obraźliwe, bo tak się przyjęło. Jakby małpy były czymś gorszym/brzydszym? Otóż małpy są cudowne tak samo jak koty, psy, świnie i krowy, króliki i szczury, a te pseudo obraźliwe komentarze, świadczą tylko o poziomie komentujących, więc należy je olać! Osobiście wolę porównania do dzika. Pozdro 🙊🐗😉 _________________________________________ A dziś o 21.30 zapraszam na mój pierwszy poważny live na profilu @cialopozytyw • • #cialopozytyw #cialopozytywne #cialo #polishgirl #polskadziewczyna #dziewuchy #dziewucha #bodyhairmovement #bodypositive #bopo #hairybody #hairyarmpits #niegolesie #prdlniegole #akceptacja #samoakceptacja #hejtstop #hairywoman

A post shared by Kaya Szulczewska (@kayaszu) on

Zdroj: Instagram/metro.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:40 Percy Jackson: More oblúd
16:55 Pravá blondínka 2
19:00 Krimi
14:30 Mama, ožeň ma!
17:45 12 dní hrôzy
19:45 KINOSÁLA
15:55 Nákupné maniačky
17:00 Amerika má talent XII.
19:00 Amerika má talent XII.
16:05 Malý Elvis a priatelia
16:35 Sníček
16:45 No, počkaj!
15:05 Dobrou noc a hodně štěstí
16:50 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
18:30 Góóól! III.