Je toto najlepší TRIK s maskarou? Ženy si fintu pri líčení nevedia vynachváliť!

Je toto najlepší TRIK s maskarou? Ženy si fintu pri líčení nevedia vynachváliť! Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Tento beauty trik sa stal virálnym vďaka vizážistke, ktorá spolupracuje s mnohými svetovými celebritami. Vyskúšajte si podľa jej návodu vyčarovať neodolateľne dlhé riasy aj vy!

Georgie Eisdell je právom označovaná za mejkap guru a jej služby vyhľadávajú aj také hviezdy ako Amanda Seyfried, Naomi Campbell či Dakota Fanning.

Obľúbená vizážistka a beauty blogerka má na Instagrame tisíce fanúšikov, ktorých pravidelne zásobuje novinkami a tipmi na skrášľovanie. Najväčší ohlas získala videom, v ktorom odhalila svoj trik na nanášanie maskary.

"Push and wiggle" môžeme voľne preložiť ako potiahnuť a zakrútiť a presne toto je postup, aký vám podľa Georgie zaručí dlhšie a výraznejšie riasy.

Tento trik si obľúbilo mnoho žien, aj keď väčšina z nich sa sťažuje na to, že si pri tom viečko vždy zašpinia. Vizážistka tvrdí, že to chce cvik a výsledok stojí aj za ten “neporiadok” okolo. Stačí nechať odtlačenú farbu uschnúť a potom ju ľahúčko odstránite vatovou tyčinkou.

Takto vyzerá vraj najlepší trik na nanášanie maskary. Vyskúšate ho aj vy?

Ak túžite po hustých a dlhých riasach, pomôžu vám aj tieto prírodné metódy.

Zdroj: Instagram, zmonline.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:15 Fakty a fikcie II.
05:55 Prvé oddelenie II.
06:20 Prvé oddelenie II.
05:20 Profesionáli VIII.
05:55 TIPOS INFO
06:00 Kutyil s.r.o. II.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Rozprávky z machu a papradia
06:20 Náhradní plán
07:55 Všechno, co si přeje
09:30 Lagerfeld - důvěrné