Táto manikúra sa stala senzáciou: WAU, takéto nechty ste ešte nevideli!

Táto manikúra sa stala senzáciou: WAU, takéto nechty ste ešte nevideli! Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Keď sa matka na Twitteri pochválila s kreatívnym výtvorom svojej dcéry, netušila, že sa z jej príspevku stane hotový ošiaľ! Pozrite sa, čo ho spôsobilo!

Serafina zaujala tisíce ľudí príspevkom, v ktorom ukázala manikúru jej 10-ročnej dcéry.

Všetky maminy dcér si zažijú obdobie, keď ich dievčatká začne fascinovať ženský svet skrášľovania. Raz si požičajú rúž, inokedy si ceruzkou orámujú oči a určite sú veľmi šťastné, keď im dovolíte namaľovať si aspoň jeden nechtík.

10-ročná dcérka tejto ženy mala obrovskú túžbu vyskúšať si umelé nechty, ale mama jej vysvetlila, že na takéto veci je ešte veľmi malá. Dievčatko sa nenahnevalo, odišlo do svojej izby a za krátky čas sa mamičke pochválilo takouto manikúrou.

Je to hotové majstrovské dielo, až je ťažké uveriť, že to zvládlo 10-ročné dievča! A teraz sa podržte, „umelé“ nechty si vyrobila z detskej plastelíny!

Zdroj: Twitter

​Ľudia sú z talentu dievčatka nadšení a chvália ju za dokonalý tvar a trendy odtieň, ktorý zvolila. Jej matka bola poriadne prekvapená, ako sa jej dcéra vynašla, a priznala sa, že má vážny problém s obhryzávaním nechtov. Sľúbila jej, že ak sa bude snažiť zlozvyku zbaviť, bude ju v jej záľube a tvorivosti naplno podporovať. Skvelé! O tomto šikovnom dievčatku budeme určite ešte počuť!

Zdroj: Twitter, popsugar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - TO NAJ...
14:25 POLICAJTI V AKCII
15:25 POLICAJTI V AKCII
13:10 Simpsonovci XXVI.
13:40 Simpsonovci XXVI.
14:10 ZOO
13:00 Dr. House VI.
14:00 Policajt z L.A.
15:00 Policajt z L.A.
13:20 Krtko
13:50 Policajná hliadka
14:20 Robošváb IV.
13:35 Děda nebo trenér
15:05 Slunce, seno, erotika
17:05 Království surikat: Příběh začíná