Táto manikúra sa stala senzáciou: WAU, takéto nechty ste ešte nevideli!

Táto manikúra sa stala senzáciou: WAU, takéto nechty ste ešte nevideli! Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Keď sa matka na Twitteri pochválila s kreatívnym výtvorom svojej dcéry, netušila, že sa z jej príspevku stane hotový ošiaľ! Pozrite sa, čo ho spôsobilo!

Serafina zaujala tisíce ľudí príspevkom, v ktorom ukázala manikúru jej 10-ročnej dcéry.

Všetky maminy dcér si zažijú obdobie, keď ich dievčatká začne fascinovať ženský svet skrášľovania. Raz si požičajú rúž, inokedy si ceruzkou orámujú oči a určite sú veľmi šťastné, keď im dovolíte namaľovať si aspoň jeden nechtík.

10-ročná dcérka tejto ženy mala obrovskú túžbu vyskúšať si umelé nechty, ale mama jej vysvetlila, že na takéto veci je ešte veľmi malá. Dievčatko sa nenahnevalo, odišlo do svojej izby a za krátky čas sa mamičke pochválilo takouto manikúrou.

Je to hotové majstrovské dielo, až je ťažké uveriť, že to zvládlo 10-ročné dievča! A teraz sa podržte, „umelé“ nechty si vyrobila z detskej plastelíny!

Zdroj: Twitter

​Ľudia sú z talentu dievčatka nadšení a chvália ju za dokonalý tvar a trendy odtieň, ktorý zvolila. Jej matka bola poriadne prekvapená, ako sa jej dcéra vynašla, a priznala sa, že má vážny problém s obhryzávaním nechtov. Sľúbila jej, že ak sa bude snažiť zlozvyku zbaviť, bude ju v jej záľube a tvorivosti naplno podporovať. Skvelé! O tomto šikovnom dievčatku budeme určite ešte počuť!

Zdroj: Twitter, popsugar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:35 Noviny TV JOJ
06:30 Krimi
07:00 Noviny TV JOJ
05:50 Fakty a fikcie II.
06:30 Zvieracia klinika
07:00 Zvieracia klinika
05:25 Skutočné paničky z Beverly Hills V.
06:50 Extrémna premena II.
09:15 Policajt z L.A.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:20 2 Bobule
07:05 Moje krásná učitelka
08:50 Tah pěšcem