Táto manikúra sa stala senzáciou: WAU, takéto nechty ste ešte nevideli!

Táto manikúra sa stala senzáciou: WAU, takéto nechty ste ešte nevideli! Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Keď sa matka na Twitteri pochválila s kreatívnym výtvorom svojej dcéry, netušila, že sa z jej príspevku stane hotový ošiaľ! Pozrite sa, čo ho spôsobilo!

Serafina zaujala tisíce ľudí príspevkom, v ktorom ukázala manikúru jej 10-ročnej dcéry.

Všetky maminy dcér si zažijú obdobie, keď ich dievčatká začne fascinovať ženský svet skrášľovania. Raz si požičajú rúž, inokedy si ceruzkou orámujú oči a určite sú veľmi šťastné, keď im dovolíte namaľovať si aspoň jeden nechtík.

10-ročná dcérka tejto ženy mala obrovskú túžbu vyskúšať si umelé nechty, ale mama jej vysvetlila, že na takéto veci je ešte veľmi malá. Dievčatko sa nenahnevalo, odišlo do svojej izby a za krátky čas sa mamičke pochválilo takouto manikúrou.

Je to hotové majstrovské dielo, až je ťažké uveriť, že to zvládlo 10-ročné dievča! A teraz sa podržte, „umelé“ nechty si vyrobila z detskej plastelíny!

Zdroj: Twitter

​Ľudia sú z talentu dievčatka nadšení a chvália ju za dokonalý tvar a trendy odtieň, ktorý zvolila. Jej matka bola poriadne prekvapená, ako sa jej dcéra vynašla, a priznala sa, že má vážny problém s obhryzávaním nechtov. Sľúbila jej, že ak sa bude snažiť zlozvyku zbaviť, bude ju v jej záľube a tvorivosti naplno podporovať. Skvelé! O tomto šikovnom dievčatku budeme určite ešte počuť!

Zdroj: Twitter, popsugar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:00 NOVINY O 17:00
17:45 LUCKY ROOM
19:00 Krimi
16:45 Profesionáli III.
17:45 Súdna sieň
18:45 Súdna sieň
17:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII.
18:00 Kosti XII.
19:00 Kosti XII.
17:00 Zabi nudu! II.
17:05 Ovečka Shaun II.
17:15 Rozprávky z machu a papradia
16:20 Příběh jedné jízdy
18:15 Status Update
20:15 FILM MĚSÍCE: PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: The Circle