Klasický alebo nezmývateľný kondicionér: Z ktorého sú krajšie vlasy?

Klasický alebo nezmývateľný kondicionér: Z ktorého sú krajšie vlasy? Zdroj: profimedia.sk
Základom starostlivosti o ženské vlasy je, okrem šampónu, používanie práve kondicionéra. Viete však, ktorý použiť, aby ste mali krásnu korunu krásy?

Na kozmetickom trhu je nekonečné množstvo produktov, ktoré by vaše vlásky mali premeniť na zdravo vyzerajúcu hrivu. Jedným z nich sú aj kondicionéry, ktoré používa asi každá žena.

Ostatné roky sa stal veľmi populárnym práve nezmývateľný kondicionér. Nanesiete ho na umyté a mierne vysušené vlasy, ktoré potom upravíte. Plusom je, že samotný vlas chráni hlavne pred pôsobením vysokého tepla, či už z fénu, kulmy alebo žehličky. Klasikou, ktorú používa väčšina z nás, sú zmývateľné varianty. Ktoré sú lepšie?

 

Zdroj: Old Youth/Unsplash

​Vlasoví experti sa zhodujú, že oba sú v ok a záleží len od vás, čo uprednostňujete. Na druhej strane, záleží aj od dĺžky a kvality vlasov. Ak ich máte jemné a krátke, siahnite po tom nezmývateľnom. Rovnako to platí, ak máte tenké a dlhé vlasy, keďže použitím klasického kondicionéru, by ste ich mali ťažké, padnuté a bez objemu.

Zdroj: Alex Suprun/Unsplash

Naopak, ak máte hrubé a dlhé vlasy, použite radšej klasiku. Ľahšie ich rozčešete a budete ich mať jemnejšie. Na konce môžete naniesť olejček alebo použiť bambucké maslo, aby sa vám nevysušili.

 

Zdroj: bunte.de

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 INKOGNITO
21:45 SEDEM
22:45 SILNÉ REČI
20:35 James Bond: Jeden svet nestačí
23:20 Vikingovia III.
00:20 Karma je sviňa II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
22:00 Myšlienky vraha II.
22:55 ŽREBOVANIE
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:25 Sam a Max
21:45 ZáchranáRik II.
20:15 Kurýr: Restart
21:55 Pohledný mizera
23:40 Power Rangers: Strážci vesmíru