Zatiahnuté, zmiešané prehánky
Bratislava
Radúz
10.12.2023
Spomínate si na legendárnu modelku Twiggy? V Cannes hrdo predviedla, ako sa starne s gráciou
Zdielať na

Spomínate si na legendárnu modelku Twiggy? V Cannes hrdo predviedla, ako sa starne s gráciou

Zdroj: Profimedia

V šesťdesiatych rokoch patrila medzi top módne ikony, ktorej sa mnohé mladé ženy chceli podobať. Niekdajšia slávna modelka vie svojským štýlom a prirodzeným šarmom zaujať aj dnes!

Mala rebelsky krátke vlasy, pehy na tvári, veľké oči a extrémne vychudnutú chlapčenskú postavu, čo rozhodne nepredstavovalo vtedajší ideál krásy. Napriek tomu sa z nej stala celosvetovo slávna modelka, ktorú mnohí dodnes obdivujú.

Slávna Britka po prvýkrát zavítala na festival do Cannes a ukázala, že sa dá starnúť aj s gráciou, bez plastických operácií a iných skrášľujúcich zákrokov, píše goodhousekeeping.com.

Milovaná aj kritizovaná Twiggy zažila v modelingu obrovské úspechy, jej kariéra však netrvala dlho a už v roku 1970 odišla do "dôchodku." K profesii, ktorá z nej urobila hviezdu, sa vrátila až v roku 2005, kedy sa stala tvárou firmy predávajúcej oblečenie. Medzitým sa Twiggy úspešne venovala herectvu a spevu.

Twiggy sa až teraz vo svojich 73 rokoch po prvýkrát objavila na filmovom festivale v Cannes, aby tam predstavila dokument o svojom živote, režírovaný Sadie Frost.

Na červenom koberci sa najskôr ukázala v čiernom elegantnom kostýme a bielej blúzke s čiernou viazankou, druhýkrát potom v bielom saku a čiernych nohaviciach.

Jej fanúšikovia nesmierne ocenili to, že vyzerá stále štýlovo a mladistvo a to aj bez toho, že by podstúpila nejaké radikálne úpravy zovňajšku. Už v minulosti sa totiž viackrát vyjadrila, že na podobné zásahy jednoducho nemá odvahu. Musíme uznať, že jej to rozhodne netreba.

Stále vyzerá skvelo, súhlasíte?

Profimedia

Profimedia

View this post on Instagram

A post shared by @twiggy_doc

Súvisiace články

Najčítanejšie