Jasno
19°
Bratislava
Marcela
15.8.2022
Ženy porovnali rovnaké oblečenie veľkosti XL a XS a je z toho HIT: Všetky sme krásne!
Zdielať na

Ženy porovnali rovnaké oblečenie veľkosti XL a XS a je z toho HIT: Všetky sme krásne!

Zdroj: TikTok/kristinazias

Kto povedal, že trendy módne oblečenie je určené iba pre ženy s modelkovskými postavami? Ženy môžu byť krásne v akejkoľvek konfekčnej veľkosti a tu je dôkaz!

Kristina Zias má veľkosť XL/XXL a vo svojich videách ukazuje, ako si hľadá vhodné kúsky oblečenia, v ktorých sa bude cítiť dobre. Často sa popri tom porovnáva s kamarátkami, ktoré majú rôzne typy postavy, aby ukázala, že niektoré kúsky môžu vyzerať skvelo aj vo väčšom prevedení, píše magazín Bored Panda.

Práve jej porovnávajúce videá sa stali na TikToku veľkým hitom a to aj preto, že Kristina s kamarátkami nakupuje a ukazuje veci z bežne dostupných značiek či módnych reťazcov, ktoré navštevuje väčšina z nás.

;t=1s 

Kristina sa kvôli svojim oblým krivkám stretáva aj s hejtami a kritickými komentármi, no ju to rozhodne neodradilo pokračovať v tom ďalej. 

"Jediný spôsob, ako byť sebavedomejší, je prijať svoju neistotu," hovorí Kristina v jednom zo svojich videí, kde sa tiež priznala, že vždy bola veľmi neistá najmä kvôli svojmu bruchu. Postupne si však uvedomila, že sa nemieni skrývať, prijala svoje telo také, aké je a teraz si dá bez problémov aj krátky top či bikiny. 

@kristinazias

same swimsuits, 2 different sizes, both of us looking ❤️‍? wearing (the first ever) plant-based swim from @vitaminaswim

♬ Pose (feat. Lil Uzi Vert) - Yo Gotti

„Ak má niekto problém s mojím bruchom, nech si trhne nohou. Vypovedá to oveľa viac o ňom ako o mne," dodala na záver Kristina. Pozrite si jej porovnávajúce videá, ktorými si získala tisíce fanúšikov!

@kristinazias Size aint nothing but a number #midsizefashion #size14 @everyday.pursuits ♬ Summer - Calvin Harris

@kristinazias when swimwear is cute and actually supportive *adds to cart immediately* @wearing @Bravissimo | D-L cup ? which offers FREE virtual fittings to determine your size and help you find the perfect fit for your body! Link in bio to schedule a fitting! #ad #wearebravissimo ♬ original sound - oceaned1tz

Súvisiace články

Najčítanejšie