Jasno
20°
Bratislava
Marcela
15.8.2022
Ako v plavkách aj po pôrode dobre vyzerať ? Gáboríková má pre všetky ženy s bruškom tento tip
Zdielať na

Ako v plavkách aj po pôrode dobre vyzerať ? Gáboríková má pre všetky ženy s bruškom tento tip

Zdroj: Instagram

Ivana Gaboríková sa aj krátko po pôrode môže pochváliť naozaj super postavičkou. Krásna mamička prezradila trik, ako môže každá žena v plavkách dobre vyzerať, aj keď nemá úplne dokonalú figúru.

Ivana je jedna z najkrajších Sloveniek, ktorá sa môže pochváliť super postavičkou. Na tej pravidelne maká a vo forme sa udržiava aj tým, že sa zdravo stravuje. Blondína sa aj mesiac po pôrode môže pochváliť naozaj top figúrou, ktorú by nejedna žena rada mala…

​Gáboríkovci si donedávna užívali dovolenku v Chorvátsku, kde sa Ivana ukázala aj v plavkách. Na fotkách doslova žiarila a človek by neveril, že je už dvojnásobnou mamou. Aj preto sa jej mnohé ženy pýtali na tip na plavky, v ktorých by vyzerali rovnako dobre ako ona! “Akékoľvek, len ich previazať šatkou, prehodiť kaftanom, alebo oversized košeľou. Nezabúdať, že všetko chce čas…” dodala vtipne Ivana. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns)

Ivana počas prvého tehotenstva pribrala skoro 20 kíl. Tie sa jej však expresne podarilo zhodiť. Ako? Bye Bye šestonedelie. Ani si nedokážete predstaviť, ako sa opäť teším na cvičenie... na ten nával endorfínov. Počas tohto obdobia som dala dole 4kg, strava striktne 5x denne. Za celé obdobie som nemala žiadnu svoju obľúbenú čokoládu, horalku, milu atď.(sama nechápem), len kvalitné domáce koláče, za čo ako inak vďačím mamine, babke a svokričke, ktoré ma zásobovali. Ešte mám pár kg navyše oproti pôvodnej váhe. Ale cítim sa super, mám pestrú stravu, veľa energie na Bellu. A to je dôležité, nie?" opísala svoje chudnutie po prvom pôrode Ivana. Vyzerá to tak, že tento postup dodržiava aj tentoraz. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns)

Súvisiace články

Najčítanejšie