Módna polícia z Českého slávika: Marta Jandová zabodovala a Ivana Gottová úplne pohorela!

Módna polícia z Českého slávika: Marta Jandová zabodovala a Ivana Gottová úplne pohorela! Zdroj: Profimedia.sk
Po štyroch rokoch sa v Prahe cez víkend opäť odovzdávali hudobné ceny Český slávik. Celebritné dámy sa predviedli v rôznych outfitoch, no nie každej z nich sa podarilo módnych kritikov oslniť.

Každá prestížna spoločenská udalosť je aj príležitosťou pre známe ženy, aby sa predviedli v rôznych originálnych outfitoch. Český slávik je rozhodne jednou z nich! Komu sa styling vydaril a komu menej?

Milovníčky módy, zbystrite pozornosť! Na obrazovky televízie JOJ sa totiž po rokoch opäť vracia legendárna šou Nákupné maniačky. Ak rady nakupujete a ešte radšej sa pekne obliekate, neváhajte a hneď sa prihláste!

​Jednou z hviezd večera bola bývalá porotkyňa Česko Slovensko má talent Lucie Bílá. Snehobiely nohavicový kostým od Borisa Hanečku sa nedal prehliadnuť a speváčke sadol ako uliaty. Za ňou rozhodne nezaostávala ani Marta Jandová, ktorá zvolila výrazné flitrované šaty na jedno rameno a rozžiarila každú miestnosť, v ktorej sa objavila.

Lucie Bílá

Zdroj: Profimedia.sk

​Marta Jandová

Zdroj: Profimedia.sk

​Podobný outfit ako Jandová mala na sebe aj Lucie Vondráčková, ktorej však celkový styling nebol úplne dotiahnutý. Prítomných hostí očarila aj Monika Bagárová. Tá sa predviedla v krvavočervenej sexi róbe značky Poner, ktorá bola jednoducho top. Od rovnakých návrhárov mala výrazné šaty aj bývalá misska Nikol Švatnerová, ktorej celkový styling vyšiel, podľa českého módneho kritika Jakuba Eliáša, na absolútnu jednotku! Naopak, u neho pohorela Ivana Gottová, ktorej modré šaty síce lichotili postave, no šperky a vizáž boli úplne mimo. Čo si o jednotlivých outfitoch myslíte vy?

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Ivana Gottová

Zdroj: Profimedia.sk

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ewa Farna (@ewa_farna93)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Sharlota (@sharlotaofficial)

Zdroj: idnes.cz

TV Program

17:50 Bez servítky
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:25 9-1-1 III.
18:25 9-1-1 III.
19:25 Profesionáli VIII.
17:45 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IX.
17:45 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:15 Petronela Jabĺčková
18:25 Bolek a Lolek
15:55 E.A. Poe: Podivný experiment
18:05 Černobyl
20:15 Fakjů pane učiteli 3