Meghan Markle opäť dráždi odvážnymi šatami: Uff, tak toto je poriadna rana pre kráľovnú

Meghan Markle opäť dráždi odvážnymi šatami: Uff, tak toto je poriadna rana pre kráľovnú Zdroj: Profimedia
Kedysi patrili manželia Harry a Meghan Markle medzi najpopulárnejšie dvojice v Británii, tomu je však koniec! Odkedy opustili kráľovský dvor a presťahovali sa do USA, pútajú na seba pozornosť skôr škandálikmi...

Keď Harry a Meghan pred pár mesiacmi oznámili, že odchádzajú od kráľovskej rodiny a nechcú si plniť svoje povinnosti, bol to šok. Dvojica sa odsťahovala do Ameriky, kde začala nový život. 

​Manželia v otvorenej spovedi priznali, aký trpký bol život za múrmi paláca a vyznelo to tak, že nič horšie ako byť členom britskej kráľovskej rodiny ani byť nemôže... Odvtedy si Meghan a Harry snažia nájsť svoje miesto v spoločnosti. Sporadicky sa objavujú na rôznych spoločenských udalostiach. Inak tomu nebolo ani pred pár dňami, kedy boli hosťami na spomienkovej udalosti venovanej vojnovým veteránom. Ako tu zabodovať, aby si vás všimol celý svet? Predsa šatami!

Meghan stavila na extravagantnú krvavočervenú róbu Caroliny Herrery. Rafinované šaty pútali pozornosť najmú dekoltom, ktorý z kráskinej hrude toho odhalil viac ako by sa na bývalú členku kráľovskej rodiny patrilo. Holý chrbát bol čerešničkou. Hoci Meghan vyzerala naozaj krásne a šaty jej veľmi svedčili, viacerí odborníci na kráľovský protokol sa vyjadrili, že mohla zvoliť decentnejší outfit. Tento iba vraj zbytočne provokuje kráľovnú Alžbetu II. ktorá nemá rada výstrednú módu. Čo si myslíte vy?

Zdroj: instagram

TV Program

15:10 Inkognito
16:40 Hoď svišťom
17:25 Noviny
16:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:25 9-1-1 III.
18:25 9-1-1 III.
16:30 Stratené duše V.
17:45 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
16:35 Macko Uško
16:45 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
17:00 Rybičky Flip a Flap
15:55 E.A. Poe: Podivný experiment
18:05 Černobyl
20:15 Fakjů pane učiteli 3