Mnohé tehuľky v 8. mesiaci ledva chodia, Twiinska zvláda aj sexi fotenie: Veď ona je nahá!

Mnohé tehuľky v 8. mesiaci ledva chodia, Twiinska zvláda aj sexi fotenie: Veď ona je nahá! Zdroj: Instagram/veronikatwiins
Už o mesiac sa z Veroniky Nízlovej stane mama a tohto momentu sa už nevie dočkať. Kým však má bruško, nezaháľa a nechala sa odfotiť po vzore niektorých hollywoodskych hviezd.

Twiinsky vždy vedeli okolo seba rozprúdiť záujem a inak tomu nie je ani počas tehotenstva. Kým Daniela sa už nejaký ten čas teší z dcérky Lindy, Veroniku mamičkovské povinnosti ešte len čakajú. 

​Veronika mnohých šokovala, keď svetu oznámila, že čaká bábätko. Bola krátko po oficiálnom rozvode a po boku nemala žiadneho partnera. Sama priznala, že svoje prvorodené dieťa bude vychovávať sama, keďže sa s otcom bábätka rozišli. Odvtedy prešli týždne a Veronika si tehotenstvo vychutnáva. Našťastie ju žiadne väčšie problémy netrápili, preto mohla cestovať a pracovať. Dokonca ani veľmi nepribrala, preto sa mohla ešte aj v treťom trimestri obliecť do naozaj sexi outfitu, ako to na sebe ukázala na akcii v Berlíne. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa vebi (@veronikatwiins)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa vebi (@veronikatwiins)

Mesiac pred pôrodom opäť prekvapila! V 8. mesiaci tehotenstva sa nechala odfotiť nahá po vzore Demi Moore a iných hollywoodskych hviezd. A výsledok je naozaj príjemný a vkusnými, nemyslíte? Na tehotenstvo jej zostanú naozaj pekné spomienky…

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa vebi (@veronikatwiins)

Zdroj: instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo