Ženy, na tieto sexi outfity radšej zabudnite: Zdeformovali aj Verešovej dokonalé telo!

Ženy, na tieto sexi outfity radšej zabudnite: Zdeformovali aj Verešovej dokonalé telo! Zdroj: instargam/andreaveresovaofficial
Stále krásna Andrea Verešová je módnou ikonou pre mnohé ženy, ktoré by chceli tak super vyzerať ako ona. Niekedy sa však aj ona ukáže v outfite, ktorý jej fanúšičky neocenia.

Má krásnu tvár, božské telo a je stále žiadanou modelkou. Práve vďaka svojej práci naša bývalá misska cestuje po celom svete. Jej ostatná pracovná cesta ju priviedla na Gibraltár. 

​Modelka si tu vychutnala prírodu, pláž, no nezabudla ani na nakupovanie. A práve v jednom z butikov neodolala veľmi odvážne vykrojenými šatami, pod ktoré sa nohavičky ani podprsenka nehodia! Andrea na sebe vyskúšala najprv šaty a potom aj overal. Zdá sa, že oba extravagantné kúsky ju úplne nepresvedčili, preto nechala o nich svoje fanúšičky hlasovať. A tie jej poslali jednoznačnú odpoveď: "Nie, nepáčia sa nám!"

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial

Navyše práve spomínané kúsky, ktoré milujú aj Kardashianky ukázali, že aj žene s dokonalou figúrou, ktorú Verešová má, sa nemusí všetko hodiť. Oba modely totiž dlhonohej kráske pridali aj pár kíl navyše...

Zdroj: instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo