FOTO 90-ročnej babičky je hitom: Neuveríte, ako sa nahodila na svoju oslavu

FOTO 90-ročnej babičky je hitom: Neuveríte, ako sa nahodila na svoju oslavu Zdroj: Profimedia
Dožiť sa takéhoto vysokého veku v zdraví nie je žiadna samozrejmosť a dobre to vie aj táto babička, ktorá svoje jubileum oslávila ako sa patrí!

Veľkolepú a farebnú oslavu pripravila pre babičku jej vnučka spolu s ďalšími rodinnými príslušníkmi. Pozrite sa na tú parádu!

Najkrajšia oslávenkyňa

„Moja stará mama je pre mňa veľmi výnimočná bytosť a počas pandémie a karantény sme sa nemohli častejšie vidieť. Blížili sa jej okrúhle narodeniny, väčšina z rodiny už bola zaočkovaná, tak som dala návrh, aby sme pre ňu pripravili niečo špeciálne a nezabudnuteľné,“ cituje vnučku Stephanie denník Metro.  

Zdroj: Profimedia

Pre milovanú babičku, ktorú v rodine prezývajú „G-Ma“ pripravili neuveriteľnú záhradnú párty, na ktorej bola samotná oslávenkyňa očarujúcou princeznou. V špeciálnych šatách s nápisom „Trvalo mi 90 rokov, kým som vyzerala takto dobre!,“ s tutu ružovou sukňou, teniskami a korunkou na hlave vyzerala nádherne a hlavne šťastne.

„Prežili sme spolu s našou zbožňovanou babičkou tú najkrajšiu oslavu. Vidieť ju ako sa usmieva a celá žiari, bolo niečo nepopísateľné!“ Úžasná je! Prajeme jej ešte veľa zdravia!  

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Herečka Marína Kráľovičová má už po 90-tke a tiež je stále usmiata a aktívna!

Zdroj: metro.co.uk

TV Program

16:00 Nikto nie je dokonalý
17:30 Noviny
18:00 Prestreté
15:30 Áno, šéfe! USA IV.
16:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30 Vraždy v Brokenwoode IV.
15:50 Dr. House VII.
16:50 Ochrancovia
17:55 Súdna sieň
16:20 Najmenší slon na svete
16:35 Macko Uško
16:45 Okido I.
15:05 Paříž počká
16:45 Americká Miss India
18:35 Zlatokopka