Za nevhodné plavky mala opustiť pláž: Mohlo TOTO niekoho pohoršiť?

Za nevhodné plavky mala opustiť pláž: Mohlo TOTO niekoho pohoršiť? Zdroj: TikTok/savysimsyo
Situácia mladú ženu tak vytočila, že zverejnila video v plavkách, ktoré mala na sebe, aby ľudia vyjadrili svoj názor. Je na nich podľa vás niečo prehnané?

Video v plavkách, ktoré Savannah Sims zverejnila, si pozrelo už takmer milión ľudí a väčšina z komentov si mladú ženu zastala. Na jej plavkách nevidia absolútne nič zlé a sú presvedčení, že je za tým úplne niečo iné.

Niektoré kúpaliská už otvorili aj u nás...

​Toto že sú nevhodné plavky?

Savannah popísala, ako sa opaľovala na Havajskej pláži, keď sa v jej blízkosti rozložila aj rodinka s deťmi. Okamžite si všimla, ako si ju matka zamračene obzerá, tak sa jej spýtala, či je všetko v poriadku.   

Žena jej povedala, aby pláž opustila, pretože nie je vhodné, aby sa jej deti museli pozerať na jej odhalený zadok, píše denník Metro. Savannah zostala ako obarená a keďže sa cítila veľmi nepríjemne, radšej odišla preč, no úplne jej to pokazilo deň.

Zdroj: TikTok/savysimsyo

Keď vo videu ukázala svoje plavky, ľudia jej vyjadrili podporu a dokonca sú presvedčení, že sa na ňu neznáma žena nesťažovala kvôli deťom, ale skôr bola žiarlivá a nechcela, aby jej pekný zadok obkukával jej partner.

Ako by ste sa v takejto situácii zachovali vy?

@savysimsyo

? Ik tourists can be a lot when you live in a ##hawaii , but keep in mind that the world isn’t yours, it’s to be shared ##sharing ##fyp ##respect ##love

♬ original sound - Savannah Sims

Zdroj: mirro.co.uk, TikTok

TV Program

16:00 Nikto nie je dokonalý
17:30 Noviny
18:00 Prestreté
16:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30 Vraždy v Brokenwoode IV.
19:40 Profesionáli III.
16:50 Ochrancovia
17:55 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
16:45 Okido I.
17:00 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
17:10 Rapotáčik 3
16:45 Americká Miss India
18:35 Zlatokopka
20:15 Dovolená s cizincem