Meghan Markle poriadne vytočila ľudí: TOTO ich zaujalo viac, ako jej rastúce bruško

Meghan Markle poriadne vytočila ľudí: TOTO ich zaujalo viac, ako jej rastúce bruško Zdroj: Profimedia
Po šokujúcom rozhovore s Oprah Winfrey sa manželka princa Harryho opäť ukázala na verejnosti, no zámer jej nevyšiel podľa plánu. Pozrite sa, prečo!

Počas koncertu Global Citizen VaxLive na podporu vakcinácie proti koronavírusu mala okrem princa Harryho (36) príhovor aj jeho manželka Meghan. A práve ona sa postarala o poriadny rozruch!

TOTO jej nevyšlo!

Meghan má už poriadne veľké bruško a vo svojom online príhovore vyzerala naozaj očarujúco. Čo však nedomyslela, bol jej outfit a honosné šperky, ktorými sa ovešala. Pri slovách o ťažkých časoch, kedy mnohým ľuďom hrozí chudoba, to pôsobilo skôr ako výsmech a len ťažko to niekoho upokojilo či povzbudilo.

Budúca dvojnásobná mamička vo svojom monológu popisovala, ako pandémia mnohým mladým ženám - najmä tým s farebnou pleťou, sťažila život. Vojvodkyňa sa totiž dlhodobo venuje problematike rasizmu, ktorý údajne sama zažila počas svojho krátkeho pobytu v Buckinghamskom paláci.

"Od začiatku pandémie prišlo o prácu 5,5 milióna žien, ďalším 47 miliónom hrozí chudoba," cituje Meghan Daily Mail. V prejave spomenula aj svoju ešte nenarodenú dcérku, ktorá jej pripomína, koľkým mladým dievčatám vo svete je potrebné pomôcť.

Mnohé svetové médiá, ale aj bežní ľudia ju za tento prejav skritizovali. Nie však kvôli obsahu, ale kvôli Meghan samotnej. Je to podľa nich irónia, keď hovorí o chudobe vo svete a pritom si na túto príležitosť obliekla nehorázne drahé veci.

Tak si to zhrňme. Jej šaty značky Carolina Herrera majú približnú hodnotu 1200 libier. Vzácne zlaté hodinky od  Cartiera, ktoré nosila kedysi princezná Diana, mali ešte v tých časoch hodnotu 17800 libier, dnes je ich cena niekoľkonásobne vyššia, ďalej dva zlaté náramky v hodnote 5000 a 2300 libier a prívesok označujúci ženskú silu za približne 100 libier.

Je v poriadku, že má také drahé šperky, veď mnohé z nich dostala ako dar, no možno si ich práve pri tejto príležitosti mohla odpustiť a zvoliť jednoduchší a lacnejší outfit. Ľudia by tak skôr uverili, že slová, ktoré hovorila, myslí naozaj úprimne.

 

Zdroj: dailymail.co.uk, Instagram

TV Program

16:00 Nikto nie je dokonalý
17:30 Noviny
18:00 Prestreté
15:30 Áno, šéfe! USA IV.
16:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30 Vraždy v Brokenwoode IV.
15:50 Dr. House VII.
16:50 Ochrancovia
17:55 Súdna sieň
16:15 Ocko hrdina
16:20 Najmenší slon na svete
16:35 Macko Uško
15:05 Paříž počká
16:45 Americká Miss India
18:35 Zlatokopka