Kate Middleton sa na pohrebe nedala prehliadnuť: Tieto šaty skrývala pod kabátom

Kate Middleton sa na pohrebe nedala prehliadnuť: Tieto šaty skrývala pod kabátom Zdroj: Instagram
Na pohrebe princa Philipa nemohla chýbať ani vojvodkyňa Kate Middleton. Tá so svojím outfitom opäť raz zabodovala a patrila medzi najelegantnejšie dámy.

Kate patrila medzi tridsiatku vyvolených, ktorí sa mohli zúčastniť pohrebu britského princa Philipa. Hoci išlo o smútočnú udalosť, Katin outfit bol elegantný, nenápadný, no každého upútal. 

​Kate pritom dodržala striktný protokol, ktorý hovorí, že dámy majú mať na sebe dlhé čierne šaty siahajúce takmer po členky a pokrývku hlavy. Matka troch detí zvolila elegantné kabátové šaty s mašľou vpredu značky Catherine Walker. Pod nimi skrývala šaty značky Roland Mouret za necelých 2000 eur. Zaujímavosťou je, že tento model zrecyklovala, keďže ich už mala oblečené pri inej spomienkovej udalosti. Na hlave nechýbal fascinátor a na tvári rúško. Na nohách mala obuté čierne lodičky na podpätku.

Takto vyzerali šaty, ktoré mala oblečené pod kabátom

Asi najväčšiu pozornosť pútal náhrdelník, ktorý zdobil jej krk. Perlový šperk s diamantovou ozdobou v strede pochádza z kráľovninej osobnej zbierky. V minulosti ho požičala aj samotnej princeznej Diane...

Zdroj: dailymail.co.uk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
06:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Extrémni žgrloši I.
05:45 Policajti v akcii
06:30 Nákupné maniačky
05:05 Tashiho svet
05:20 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:35 Ruby z dúhy II.
05:30 William a Kate: Královské zásnuby
06:50 Příliš pozdě na loučení
08:30 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema