Nestihla mu kúpiť darček, takto sa vynašla: Z vtipnej vianočnej mikiny pre otca je HIT

Nestihla mu kúpiť darček, takto sa vynašla: Z vtipnej vianočnej mikiny pre otca je HIT Zdroj: Facebook/DIY Home, Decor, & Crafts
Chýba vám vianočný darček pre manžela, frajera, otca, či kamaráta? Máme pre vás inšpiráciu, ktorou zaručene zabodujete!

Istá mladá žena sa vo facebookovej skupine „DIY Home, Decor, & Crafts“ pochválila vtipnou vianočnou mikinou, ktorú vyrobila pre svojho otca a tá sa okamžite stala hitom sociálnych sietí, píše denník The Sun. Ako sa páči vám?

Kvôli pandemickým opatreniam už darčeky na poslednú chvíľu nekúpite a ak vám stále niečo chýba, môžete to vyriešiť takouto vtipnou mikinou. Ak nájdete nejakú staršiu jednofarebnú doma, môžete ju napríklad aj takto veselo vyzdobiť a originálny darček je na svete!

Vtipná vianočná mikina

Mladá žena našla staršiu veľkú mikinu a rozhodla sa, že ju vyzdobí vtipným vianočným motívom a podaruje ju otcovi. Vybrala si soba, nie však jeho rozkošnú tvár s červeným nosom, ale práve jeho zadnú časť a to kompletne aj s detailami. Nechýbajú „zvončeky“ medzi nohami a chvost, ktorý sa dá nadvihnúť. Čo sa skrýva pod ním, už môžete vidieť na obrázku...

Výtvor tejto mladej dámy si získal tisíce lajkov a pochvaľných komentov, mnohí jej poďakovali za nápad a prezradili, že sa pokúsia niečo podobné vytvoriť. „Som rada, že som toľkým ľuďom vyčarila úsmev na tvári,“ dodala.

Čo poviete na tento vtipný nápad vy?

Zdroj: Facebook/DIY Home, Decor, & Crafts
Zdroj: Facebook/DIY Home, Decor, & Crafts

Zdroj: thesun.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:55 Divoká dvojka
16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
15:20 Pozná ju ako svoje boty
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
16:40 Macko Uško
16:50 Hanička a Murko pre najmenších
17:00 Ovečka Shaun II.
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer
20:15 Hotel Artemis