Victoria Beckham sa pochválila outfitom z vlastnej kolekcie a ženy ju vysmiali: Nič horšie sme nevideli!

Victoria Beckham sa pochválila outfitom z vlastnej kolekcie a ženy ju vysmiali: Nič horšie sme nevideli! Zdroj: Instagram
V minulosti ju ženy milovali ako členku Spice Girls, dnes je pre mnohé módnou ikonou. Ani tej sa však nemusí vždy všetko vydariť na jednotku.

Victoria Beckham robí to, čo miluje. Už dobrých pár rokov navrhuje vlastné módne kolekcie, ktoré sú medzi ženami aj mimoriadne obľúbené. O Posh Spice je známe, že sa v spoločnosti objaví vždy dokonale nahodená.

​Victoria kúsky zo svojej kolekcie rada ukazuje aj na sebe. Hoci väčšinou ju vídať v jednoduchých outfitoch, ktoré nehýria farbami, občas urobí výnimku. Dôkazom je aj fotka na Instagrame, na ktorej skombinovala kúsky zo svojej aktuálnej zimnej kolekcie. A výsledok? Tie ženy vôbec nenadchol! 

​"Zatiaľ je to ten najhorší outfit celkovo! Ten opasok by som si obliekla na halloweensku párty, ale ostatné kúsky spolu vôbec neladia. Je to hotová katastrofa!" zneli niektoré z komentárov, ktoré jej pod fotku ženy napísali. Čo si o tejto kombinácii myslíte vy?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:40 TOP STAR
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
12:55 Simpsonovci IX.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
11:10 Medzi nami zvieratkami
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Bob staviteľ XV. - XVIII.
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor
14:15 Lagerfeld - důvěrné