Ženu takmer nepustili do lietadla pre tento OUTFIT: Môžu toto myslieť vážne?

08.11.2019 07:00 Preženu.sk Top trendy
Ženu takmer nepustili do lietadla pre tento OUTFIT: Môžu toto myslieť vážne? Zdroj: Facebook
Mladá Austrálčanka zažila pred pár dňami šok, z ktorého sa dodnes nevie spamätať. Čo by ste robili, keby ste boli v jej koži?

Serah bola s priateľom v odletovej hale na letisku v Sydney a vychutnávali si posledné spoločné minúty, keďže majú vzťah na diaľku a do Vianoc sa neuvidia. Našli si odľahlejšie miesto so sedačkami, Serah si svojej láske sadla na kolená a rozprávali sa...

Videli ste už niekedy takéto šaty?

​"Z ničoho nič k nám prišla zamestnankyňa istých aeroliniek a povedala mi, aby som si sadla na voľné sedadlo. Svojím správaním vraj vzbudzujem pohoršenie, pretože sú okolo deti. Tie, samozrejme, pri nás vôbec neboli. S partnerom sme sa nechápavo pozreli na seba a opýtali sme sa jej, aké pravidlo sme porušili tým, že sme sa podelili o sedadlo," opisuje zážitok na sociálnych sieťach. Zamestnankyňa následne odišla a vrátila sa so svojím nadriadeným, ktorý zopakoval jej slová. "Na záver mi tá žena povedala, že v tom, v čom som oblečená, ma aj tak do lietadla nepustia." Serah incident opísala, poslala leteckej spoločnosti a priložila aj fotku svojho outfitu. Našťastie letela inou spoločnosťou, z ktorej ju zamestnanci napomínali, takže sa jej podarilo dostať domov. Myslíte si, že bola naozaj nevhodne oblečená?

Zdroj: twitter

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
06:20 Pod povrchom
07:40 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:55 Panelák VII.
06:45 POLICAJTI V AKCII
08:00 DEDIČSTVO
09:45 Vražedné čísla I. + II.
07:10 Požiarnik Sam X.
07:25 Rev a motoroví miláčikovia I.
07:45 Sníček
06:55 Než přišla bouře
08:45 Kapitán Mike křižuje Ameriku
10:30 Výlet s mámou