Odvážne alebo nevkusné? TIETO plážové svadobné šaty rozpútali debatu na internete

Odvážne alebo nevkusné? TIETO plážové svadobné šaty rozpútali debatu na internete Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Netradičný svadobný outfit niektorých nadchol a iní zase nedokážu pochopiť, ako si ich práve táto žena mohla obliecť. Aký názor máte vy?

Budúca nevesta z Floridy zverejnila vo facebookovej skupine zábery svojich netradičných šiat, ktoré si vybrala na svoju svadbu. Tá sa mala konať na pláži, no napriek tomu sa mnohým zdal jej výber nevhodný.

Super nápad alebo pohroma?

Odvážne svadobné šaty nevesty pozostávajú z výrazného zdobeného body bez ramienok, ktoré vyzerá ako jednodielne plavky. K nemu si nevesta plánovala pripnúť tylovú sukňu, ktorá však zakryla iba zadnú časť tela.

Keď sa žena pochválila zábermi svojho svadobného outfitu, rozpútala poriadne živú diskusiu, ktorá ľudí rozdelila na dva tábory. 

Zdroj: Facebook

Väčšina z nich pokladá takéto oblečenie za úplne nevhodné na svadbu, aj keď bude na pláži a kritika padla aj na oblejšiu postavu budúcej nevesty, ktorá bola úplne odhalená. Našli sa však aj takí, ktorí boli z je „svadobných plaviek“ nadšení a páčilo sa im, že nevesta je odvážna aj s postavou krv a mlieko. 

Viete si predstaviť, že by ste sa vydávali v takomto outfite?

Zdroj: Facebook

Zdroj: yahoo.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PRESTRETÉ
05:00 KINOSÁLA
05:25 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
05:15 Kutyil s.r.o. II.
05:50 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:50 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:25 Scorpions Forever
07:15 Noc s králem
09:25 To nejsi Ty