Odvážne alebo nevkusné? TIETO plážové svadobné šaty rozpútali debatu na internete

Odvážne alebo nevkusné? TIETO plážové svadobné šaty rozpútali debatu na internete Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Netradičný svadobný outfit niektorých nadchol a iní zase nedokážu pochopiť, ako si ich práve táto žena mohla obliecť. Aký názor máte vy?

Budúca nevesta z Floridy zverejnila vo facebookovej skupine zábery svojich netradičných šiat, ktoré si vybrala na svoju svadbu. Tá sa mala konať na pláži, no napriek tomu sa mnohým zdal jej výber nevhodný.

Super nápad alebo pohroma?

Odvážne svadobné šaty nevesty pozostávajú z výrazného zdobeného body bez ramienok, ktoré vyzerá ako jednodielne plavky. K nemu si nevesta plánovala pripnúť tylovú sukňu, ktorá však zakryla iba zadnú časť tela.

Keď sa žena pochválila zábermi svojho svadobného outfitu, rozpútala poriadne živú diskusiu, ktorá ľudí rozdelila na dva tábory. 

Zdroj: Facebook

Väčšina z nich pokladá takéto oblečenie za úplne nevhodné na svadbu, aj keď bude na pláži a kritika padla aj na oblejšiu postavu budúcej nevesty, ktorá bola úplne odhalená. Našli sa však aj takí, ktorí boli z je „svadobných plaviek“ nadšení a páčilo sa im, že nevesta je odvážna aj s postavou krv a mlieko. 

Viete si predstaviť, že by ste sa vydávali v takomto outfite?

Zdroj: Facebook

Zdroj: yahoo.com

TV Program

16:50 Divoké kočky
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:35 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
18:55 GURMÁNI ULICE
19:30 KINOSÁLA
17:25 Prvé oddelenie
18:00 Taken - Posadnutý pomstou II.
19:00 Taken - Posadnutý pomstou II.
17:35 Strážca vesmíru Roger
17:50 Rapotáčik 2
18:00 Máša a medveď III.
16:30 Vévodkyně
18:30 Duchové z Nantucketu
20:15 Pán Šanghaje