Odvážne alebo nevkusné? TIETO plážové svadobné šaty rozpútali debatu na internete

Odvážne alebo nevkusné? TIETO plážové svadobné šaty rozpútali debatu na internete Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Netradičný svadobný outfit niektorých nadchol a iní zase nedokážu pochopiť, ako si ich práve táto žena mohla obliecť. Aký názor máte vy?

Budúca nevesta z Floridy zverejnila vo facebookovej skupine zábery svojich netradičných šiat, ktoré si vybrala na svoju svadbu. Tá sa mala konať na pláži, no napriek tomu sa mnohým zdal jej výber nevhodný.

Super nápad alebo pohroma?

Odvážne svadobné šaty nevesty pozostávajú z výrazného zdobeného body bez ramienok, ktoré vyzerá ako jednodielne plavky. K nemu si nevesta plánovala pripnúť tylovú sukňu, ktorá však zakryla iba zadnú časť tela.

Keď sa žena pochválila zábermi svojho svadobného outfitu, rozpútala poriadne živú diskusiu, ktorá ľudí rozdelila na dva tábory. 

Zdroj: Facebook

Väčšina z nich pokladá takéto oblečenie za úplne nevhodné na svadbu, aj keď bude na pláži a kritika padla aj na oblejšiu postavu budúcej nevesty, ktorá bola úplne odhalená. Našli sa však aj takí, ktorí boli z je „svadobných plaviek“ nadšení a páčilo sa im, že nevesta je odvážna aj s postavou krv a mlieko. 

Viete si predstaviť, že by ste sa vydávali v takomto outfite?

Zdroj: Facebook

Zdroj: yahoo.com

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
10:40 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
08:20 Panelák
09:10 Panelák
10:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV.
08:15 Odsúdené II.
09:45 Kosti V.
11:00 Slnečno, sem-tam vraždy II.
08:30 Máša a medveď III.
08:40 Rapotáčik 2
08:50 Barbapapa II.
07:30 Valerian a město tisíce planet
09:55 To nejsi Ty
11:50 Mámy na nože