Emily sa s novými plavkami prihodilo to, čo by nechcela zažiť žiadna žena: Pozrite sa!

Emily sa s novými plavkami prihodilo to, čo by nechcela zažiť žiadna žena: Pozrite sa! Zdroj: facebook/Emily Charlton-Smith
Nájsť plavky, ktoré sadnú postave a v ktorých sa budete cítiť super, nie je ľahká úloha. Keď si ich konečne kúpite, môže sa vám s nimi stať presne to, čo na vlastnej koži zažila Emily.

Mladá žena si totiž objednala z jedného populárneho internetového obchodu biele bikiny. Bolo to len pár dní pred vysnívanou dovolenkou v slnečnom Španielsku...

Aké plavky zaujali hercov z Inkognita? 

Šok zažila hneď po tom, ako sa v nich prvýkrát okúpala v bazéne. Biele plavky sa okamžite po namočení stali priehľadnými a Emily tak neochotne všetkým v bazéne ukázala svoje intímne partie. Prekvapená, zarazená a znechutená sa utekala prezliecť na hotelovú izbu... Samozrejme, spoločnosti okamžite napísala, čo sa jej prihodilo. Ich odpoveď vás zarazí!

Zdroj: twitter/Emilyycs

​Najprv od nej chceli video, aby dokázala nakoľko sú plavky priesvitné! Keď im poslala fotku mokrých plaviek, ktoré držala na svojej dlani, uznali, že mala pravdu. Spoločnosť ju však upozornila, že väčšina kúskov, ktoré predávajú ako plavky sú určené len na pózovanie pri vode a nie sú vhodné nakúpanie! Verili by ste tomu?! 

Takéto plavky si Emily objednala

Zdroj: PrettyLittleThing

Zdroj: twitter

TV Program

06:20 Krimi
06:55 Noviny TV JOJ
07:45 Lietadlá 2
05:40 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
05:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
06:40 Zubor Pompík
06:50 Máša a medveď II.
07:00 Rapotáčik
05:35 Já a ty
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?