Emily sa s novými plavkami prihodilo to, čo by nechcela zažiť žiadna žena: Pozrite sa!

Emily sa s novými plavkami prihodilo to, čo by nechcela zažiť žiadna žena: Pozrite sa! Zdroj: facebook/Emily Charlton-Smith
Nájsť plavky, ktoré sadnú postave a v ktorých sa budete cítiť super, nie je ľahká úloha. Keď si ich konečne kúpite, môže sa vám s nimi stať presne to, čo na vlastnej koži zažila Emily.

Mladá žena si totiž objednala z jedného populárneho internetového obchodu biele bikiny. Bolo to len pár dní pred vysnívanou dovolenkou v slnečnom Španielsku...

Aké plavky zaujali hercov z Inkognita? 

Šok zažila hneď po tom, ako sa v nich prvýkrát okúpala v bazéne. Biele plavky sa okamžite po namočení stali priehľadnými a Emily tak neochotne všetkým v bazéne ukázala svoje intímne partie. Prekvapená, zarazená a znechutená sa utekala prezliecť na hotelovú izbu... Samozrejme, spoločnosti okamžite napísala, čo sa jej prihodilo. Ich odpoveď vás zarazí!

Zdroj: twitter/Emilyycs

​Najprv od nej chceli video, aby dokázala nakoľko sú plavky priesvitné! Keď im poslala fotku mokrých plaviek, ktoré držala na svojej dlani, uznali, že mala pravdu. Spoločnosť ju však upozornila, že väčšina kúskov, ktoré predávajú ako plavky sú určené len na pózovanie pri vode a nie sú vhodné nakúpanie! Verili by ste tomu?! 

Takéto plavky si Emily objednala

Zdroj: PrettyLittleThing

Zdroj: twitter

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PRESTRETÉ
05:00 KINOSÁLA
05:25 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
05:15 Kutyil s.r.o. II.
05:50 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:50 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:25 Scorpions Forever
07:15 Noc s králem
09:25 To nejsi Ty