Z reštaurácie ju vyhodili za nevhodný outfit: Je podľa vás TOTO prehnané?

Z reštaurácie ju vyhodili za nevhodný outfit: Je podľa vás TOTO prehnané? Zdroj: Facebook/Sueretta Emke
Cíti sa ukrivdená a ponížená! Myslí si, že keby bola štíhla a sexi, nikto by neriešil, čo má na sebe. Myslíte si, že má pravdu?

Sueretta Emke z Pensylvánie sa na Facebooku posťažovala na prevádzkovateľov reštaurácie, ktorí ju ponižujúcim spôsobom požiadali, aby ich zariadenie opustila pre nevhodné oblečenie. Ako by ste sa zachovali na jej mieste vy?

Sueretta sa vybrala do reštaurácie rodinného typu s manželom a synom a tiež s niekoľkými jeho kamarátmi, pretože oslavovali jeho narodeniny. Nestihli si však ani nič objednať, keď k nej prišiel manažér reštaurácie a oznámil jej, že jej oblečenie je príliš provokatívne a do ich priestorov nevhodné.

Keď sa ho manželia opýtali, čo konkrétne je na jej outfite nevhodné a či majú niekde uvedený dress code, nevedel čo povedať a zostal ticho.

Sueretta sa cítila trápne a ponižujúco a to aj preto, že cítila, že nejde ani tak o oblečenie, ako o to, že mala nadváhu a zjavne sa im v takomto oblečení nepáčila. „Videla som tam sedieť ženy, ktoré boli oveľa menej oblečené. Nie som štíhla, takže by som sa podľa nich nemala vôbec odhaľovať,“ myslí si ukrivdená žena.

Reštaurácia sa síce žene dodatočne ospravedlnila, ale isté je, že ona sa do tohto podniku už nikdy nevráti.

Možno toto nie je ideálny výber outfitu na jej postavu, ale vyhodiť ju kvôli tomu von, je už trochu silná káva, súhlasíte?

Zdroj: Facebook/Sueretta Emke

Zdroj: yahoo.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
15:30 OCHRANCOVIA
16:30 OCHRANCOVIA
14:05 Prvé oddelenie
14:30 Prvé oddelenie
15:00 Dr. LUDSKY
13:50 Kosti
14:35 Dr. House VII.
15:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I.
14:25 Sníček
14:40 Tashiho svet
14:50 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
12:30 Slunce, seno, erotika
14:30 Děkan Spanley
16:15 Americká Miss India