Aj s bruškom vedia byť štýlové: Nebudeme HO predsa skrývať

Aj s bruškom vedia byť štýlové: Nebudeme HO predsa skrývať Zdroj: Profimedia.sk/Instagram
Slovenský šoubiznis aktuálne zažíva babyboom. Známe Slovenky v očakávaní svoje rastúce brušká pyšne ukazujú aj na rôznych spoločenských akciách. Pozrite sa!

Známe herečky, tanečnice, modelky majú jedno spoločné - už čoskoro sa z nich stanú mamy! Väčšina z nich stále pracuje a vo voľnom čase nevynechajú návštevu módnych prehliadok a iných spoločenských akcii.

Práve tieto budúce mamičky sú dôkazom, že aj s bruškom môžete vyzerať štýlovo a pekne. Či už ide o outfit na bežný deň alebo na honosnejšiu udalosť, určite sa nimi oplatí inšpirovať! Ktorá sa vám najviac páči?

Mária Bartalos

Zdroj: Profimedia.sk

​Jasmina Alagič

Zdroj: Profimedia.sk

​Katarína Jakeš

Zdroj: Profmedia.sk

​Kristína Maštalírová

Zdroj: Profimedia.sk

​Kristína Tormová

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujeme @anketaoto za smiechový večer!!!! A v prvom rade ďakujem za celý tím #sommamaserial všetkým divákom, že ste nás prehlasovali do prvej trojky. Bolo to velikánske prekvapenie a bolo to dojímavé aaa...a ďakujeme!!! ♥️ Ďakujeme s @mrs_evuu aka @spolu_aut za šaty od @michaelaluptakovadesign a vizáž @mariafurik ????‍♀️ A naša najmilšia @simamartausova vyhralaaa! Toto dievča, ktoré si raz adoptujem! Chodiaci jednorožec..bosý ofc! ♥️ A s @lujza_g_s sme konečne (po spoločných rokoch u Radošincov) docielili spoločnú šatňu v Národnom. Ta čo chceš? Krásny večer to bol. Voľbu scenáristov @matej_adamy @tomashudak a @vajdicka vyhlasujem za bájnu. Som vaša obdi. ? Tak. A čil odpadnúť domov..hlad je najväčší nepriateľ tehotnej ženy. Amen. #zazitkovakamaratka

Príspevok, ktorý zdieľa kristina tormova (@kristina.tormova),

Suzie Hroncová

Zdroj: Profimedia.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:00 Rodinné záležitosti
14:20 Súdna sieň
15:25 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
13:00 Simpsonovci XXII.
13:30 Simpsonovci XXII.
14:00 Kutyil s.r.o.
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
14:05 Spravodlivosť v krvi IX.
15:00 Policajt z L.A.
13:15 Malý medvedík
13:40 Policajná hliadka
14:05 Robošváb IV.
11:40 Cesta za snem
13:25 Náhradní plán
15:05 Útěk z polygamie