Aj s bruškom vedia byť štýlové: Nebudeme HO predsa skrývať

Aj s bruškom vedia byť štýlové: Nebudeme HO predsa skrývať Zdroj: Profimedia.sk/Instagram
Slovenský šoubiznis aktuálne zažíva babyboom. Známe Slovenky v očakávaní svoje rastúce brušká pyšne ukazujú aj na rôznych spoločenských akciách. Pozrite sa!

Známe herečky, tanečnice, modelky majú jedno spoločné - už čoskoro sa z nich stanú mamy! Väčšina z nich stále pracuje a vo voľnom čase nevynechajú návštevu módnych prehliadok a iných spoločenských akcii.

Práve tieto budúce mamičky sú dôkazom, že aj s bruškom môžete vyzerať štýlovo a pekne. Či už ide o outfit na bežný deň alebo na honosnejšiu udalosť, určite sa nimi oplatí inšpirovať! Ktorá sa vám najviac páči?

Mária Bartalos

Zdroj: Profimedia.sk

​Jasmina Alagič

Zdroj: Profimedia.sk

​Katarína Jakeš

Zdroj: Profmedia.sk

​Kristína Maštalírová

Zdroj: Profimedia.sk

​Kristína Tormová

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujeme @anketaoto za smiechový večer!!!! A v prvom rade ďakujem za celý tím #sommamaserial všetkým divákom, že ste nás prehlasovali do prvej trojky. Bolo to velikánske prekvapenie a bolo to dojímavé aaa...a ďakujeme!!! ♥️ Ďakujeme s @mrs_evuu aka @spolu_aut za šaty od @michaelaluptakovadesign a vizáž @mariafurik ????‍♀️ A naša najmilšia @simamartausova vyhralaaa! Toto dievča, ktoré si raz adoptujem! Chodiaci jednorožec..bosý ofc! ♥️ A s @lujza_g_s sme konečne (po spoločných rokoch u Radošincov) docielili spoločnú šatňu v Národnom. Ta čo chceš? Krásny večer to bol. Voľbu scenáristov @matej_adamy @tomashudak a @vajdicka vyhlasujem za bájnu. Som vaša obdi. ? Tak. A čil odpadnúť domov..hlad je najväčší nepriateľ tehotnej ženy. Amen. #zazitkovakamaratka

Príspevok, ktorý zdieľa kristina tormova (@kristina.tormova),

Suzie Hroncová

Zdroj: Profimedia.sk

TV Program

13:30 Cesta okolo sveta za 80 dní
16:10 GURMÁNI ULICE
16:50 NA CHALUPE
15:10 Slovácko sa nesúdi
16:10 Slovácko sa nesúdi
17:10 Vták na drôte
15:05 Klamári I.
16:00 Doktori I.
17:00 Doktori I.
15:45 Zabi nudu! II.
15:50 Dážďovečky
16:00 Krtko
14:40 Než přišla bouře
16:25 Za hranici
18:20 Čarodějovy hodiny