Módna polícia z OTA: Kto bol podľa stylistu Mariana Hornyáka top a kto pohorel?

Módna polícia z OTA: Kto bol podľa stylistu Mariana Hornyáka top a kto pohorel?
Galavečer OTO si ani tento rok nedali ujsť mnohé známe osobnosti. Ktoré boli podľa vychyteného stylistu tie najlepšie oblečené?

Slávnostný večer bol už tradične plný známych tvárí z obrazovky. Medzi ocenenými nechýbali ani tváre televízie JOJ! My sme si spolu s Marianom Hornyákom z Nákupných maniačok posvietili na outfity Sloveniek. Ktorá bola tá naj?

Soňa Skoncová

Zdroj: Profimedia.sk

​"Neviem sa rozhodnúť či je to tak "fashion", že je to dobré na túto príležitosť alebo je to kúsok už mimo a skôr do hľadiska módnej prehliadky. V každom prípade je to vydarený outfit a Soni mimoriadne pristane."

Diana Mórová

Zdroj: Profimedia.sk

"Pekný príklad tej jednoduchšej cesty, ktorá zvyčajne nesklame. Tou cestou je jednoduchosť. Netreba vždy veľa vymýšľať, niekedy stačí dobre vyzerať. Diana v týchto šatách vyznela ako skutočná hviezda. Podčiarkla to aj vizáž v štýle "starých dobrých čias" z prostredia hviezd strieborného plátna."

​Michaela Čobejová

Zdroj: Profimedia.sk

"Takýto materiál je veľkým riskom. Ok, dajme tomu, že sme nešli do celých šiat, rozdelila sa stávka. Stalo sa však to, že tým sa pozornosť ešte viac skoncentrovala a upriamila. Vidíme to, čo vidíme. Za mňa to nie je veľmi lichotivé, skôr deformujúce a zbytočne rušivé. Sukňa je trendy, ale pre mňa skôr na civilnejšiu akciu. Vizáž je naopak veľmi elegantná."

​Sima Martausová

Zdroj: Profimedia.sk

"Ľudový motív a atmosféra sa k pesničkárke hodia. Čo možno stálo sa väčšiu úvahu sú opäť lodičky. Sima sa v nich asi tiež necítila úplne komfortne, veď počas vystúpenia si ich aj vyzula... Viac pozornosti by si určite zaslúžili vlasy, ktorým síce štýl "práve som vyšla z postele" svedčí, len tu príležitosť bola iná."

​Zuzana Haasová

Zdroj: Profimedia.sk

"Žeby Pomáda štýl? Nie je mi úplne jasný zámer, akosi mi to neladí s príležitosťou. Šaty sú sexy, ale asi by som ich volil na inú príležitosť. Účes a vizáž absolútne korešpondujú so šatami. Trochu je tam podľa mňa už veľa červenej a obetoval by som lodičky pre inú farbu."

​Emma Drobná

Zdroj: Profimedia.sk
"Teatrálne čisté a sošné. Tento celok sa vydaril, vrátane vizáže a doplnkov. Nie je to prehnané a naopak ani príliš civilné. Znieslo by to ešte šperky v jednoduchom minimalistickom štýle, ale ani bez to nestráca na adekvátnosti."

​Vlado Voštinár s manželkou Klaudiou

Zdroj: Profimedia.sk

"Šaty, ktoré urobia celé hogo fogo. Okolo nich netreba už veľa špekulovať. Tomuto strihu by však viac sedeli vyčesané vlasy. Už keď zvolila "viac", akoby možno situácia vyžadovala, mohla to dotiahnuť. A možno bolo zámerom práve vizážou dorovnať civilnosť. "

Erika Barkolová s dcérami

Zdroj: Profimedia.sk

​"Pekná sexy trojka. Každá svojim spôsobom a sebe blízkym štýlom. Všetky šaty sú adekvátne a príjemne dotiahnuté doplnkami a zjavom. Erike by som dal výraznejšie náušnice a na dievčatách by som nemenil nič."

Mária Čírová

Zdroj: Profimedia.sk

​"Tu je príklad toho, že čistú jednoduchosť poďme trochu "ozvláštniť". Ja to volám vypekňovanie. Niekedy sa to podarí a naozaj to vec potiahne a niekedy to je lepšie bez toho. V tomto prípade to nie je na škodu a šaty dostali charakter práve opaskom a aplikovanou látkou. Páčia sa mi sandále, ktoré otvorili outfit. Účes tiež dotiahol celok, aj keď mohol byť uvoľnenejším výčesom."

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:35 Krimi
06:00 Noviny TV JOJ
05:40 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
07:45 V zajatí hlbín
05:40 Najšpinavšie domácnosti
06:25 Extrémni žgrloši II.
06:45 Extrémni žgrloši II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti II.
05:40 Zoolander
07:20 Barva vítězství
09:45 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou