Eurovea Fashion Forward: Módny maratón pokračuje, inšpirujte sa jarnými novinkami

12.04.2019 12:00 Preženu.sk Top trendy
Eurovea Fashion Forward: Módny maratón pokračuje, inšpirujte sa jarnými novinkami Zdroj: Eurovea
V historickej budove Skladu 7 pri EUROVEA sa počas štyroch dní predstavujú verejnosti najnovšie kolekcie jar/leto 2019 svetových značiek zastúpených v EUROVEA. Poďte sa pozrieť na módne prehliadky spolu s nami!

Aj počas tretieho prehliadkového dňa predvádzali modely finalistky tohtoročnej Miss Slovensko. Ktorá z prehliadok vás zaujala najviac?

Jankiv Siblings

Zameriavajú sa na dámsku módu pre ženy, ktoré chcú mať v šatníku unikát s umeleckou pridanou hodnotou. Každý vytvorený kúsok je originál s vysokou pridanou hodnotou v podobe materiálu, ktorý je ručne plisovaný. Značka Jankiv Siblings bola ocenená minulý rok v meste módy Zlatou Fatimou ako najlepší dámsky výrobok roku 2018. Vďaka tomu sa mohli ich myšlienky o renesancii plisovania šíriť v rôznych médiách na Slovensku aj v zahraničí.
Boli zaradení medzi 7 dobrých správ roku 2018 Dennikom N a magazín Forbes ich zaradil medzi najlepších kreatívcov z východu.

ECCO

Veľmi špeciálnu prehliadku predstavila značka ECCO, ktorá sa od roku 1963 venuje s nadšením obuvníctvu. Na prehliadke bola predstavená dámska a pánska kolekcia. Ťahúňom prehliadky bola nadčasová plochá balerínka ANINE BALLERINA, ktorú sprevádzala špeciálna choreografia.

BCBGMAXAZRIA

Hlavnou víziou kolekcie BCBGMAXAZRIA je, aby každá žena vyzerala a cítila sa byť krásna vo všetkých okamihoch života. Jej poslaním je robiť ženu sebavedomú a inšpiratívnu.

Neodmysliteľnou časťou každej kolekcie BCBGMAXAZRIA sú koktailové a večerné šaty ktoré kladú dôraz na ženskosť. Inak tomu nie je ani v kolekcii na tohtoročnú jar a leto. V tejto kolekcii šiat si tak každá žena príde na svoje.

PIETRO FILIPI

Módna značka pôsobí na českom a slovenskom trhu už viac ako dvadsaťpäť rokov. Vsádza na nadčasové minimalistické strihy, kvalitné materiály a perfektné krajčírske spracovanie odevov. Za návrhmi a prípravou každej kolekcie stojí tím dizajnérov Pietro Filipi. Starostlivo vyberajú látky na módnych veľtrhoch a inšpirujú sa najnovšími módnymi trendmi. Spoločne tak vytvárajú elegantné a nadčasové modely, ktoré odrážajú štýl Pietro Filipi.

Zdroj: Eurovea

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

15:35 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
17:00 NOVINY O 17:00
17:50 Súdna sieň
16:50 Profesionáli III.
17:45 Profesionáli III.
18:45 Kutyil s.r.o.
16:00 Vtierka Castle III.
17:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
16:45 Okido I.
17:00 Zabi nudu! II.
17:05 Ovečka Shaun I.
16:40 Nanga Parbat
18:35 Den na zkoušku
20:15 Barva pleti