Večne kritizovanú Farnu konečne chvália: Týmito tehotenskými outfitmi zabodovala!

Večne kritizovanú Farnu konečne chvália: Týmito tehotenskými outfitmi zabodovala! Zdroj: Profimedia
Obľúbená česká speváčka sa už čoskoro stane mamou a musíme uznať, že tehotenstvo jej mimoriadne pristane. Pozrite sa, v akých modeloch zažiarila s rastúcim bruškom najviac!

Babyboom vypukol nielen v slovenskom šoubiznise, ale tiež u našich českých susedov. Jednou z budúcich mamičiek je aj speváčka Ewa Farna (25), ktorej sa podarilo tehotenstvo tajiť poriadne dlho.

Ewa sa so svojím manželom Martinom Chobotem  na svojho prvého potomka veľmi teší a hoci presný dátum predpokladaného pôrodu neprezradila, podľa veľkosti bruška je jasné, že to bude čo nevidieť.

Speváčka si svoje súkromie tak dôkladne strážila, že sa verejnosť o jej tehotenstve dozvedela poriadne neskoro. Keď už vyšla s pravdou von, začala si to poriadne užívať a dokonca nepoľavila ani z koncertov a pracovných aktivít.

Nedávno sa českému Blesku zverila, že sa má veľmi dobre a snaží sa byť za to vďačná každý deň. "Som veriaca. Mám predovšetkým pozitívne nastavenú myseľ a zaraďujem sa asi skôr medzi slniečkárov než zamračencov,“ dodala sympatická budúca mamina.

Práve Ewa Farna bola často stylistami kritizovaná, pretože si na svoju postavu nedokázala vždy vybrať lichotivý model a mnohé z nich jej akurát pridávali kilá naviac.

Odkedy nosí pod srdcom bábätko, celá žiari a v spoločnosti sa ukázala v niekoľkých vydarených tehotenských outfitoch. Čo poviete, v ktorom jej to svedčalo najviac?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

View this post on Instagram

Chteli jste, tak jsme to tak nakonec udelali.. „Ta o nás” dostupna na Spotify, Apple Music, Google Play a dalsich... At se hezky posloucha❤️ Chcieliscie, to jednak jest. ”Ta o nás” dostepna na Spotify, Apple Music, Tidal, Google Play i innych... Niech sie dobrze slucha❤️ #ewafarna #taonas #spotify Słowa Ta o nás (tłumaczenie dosłowne PL) Niedawno byliśmy dziećmi, nie mieliśmy absolutnie pojęcia, jak wszystko szybko ucieka I od swoich pierwszych kroków szukaliśmy refrenu do swojej zwrotki Jak gdyby to było wczoraj, kiedy szedłem do pierwszej klasy byłem nieposkromiony i zbyt leniwy, żeby się uczyć kiedy stałem się nastolatkiem byłem pewien- gitara jest tym, na co lecą dziewczyny c dur, g dur, mercedes – to znajoma fraza oprócz tego fanki rzucają do ciebie stanikami Ref. V tomhle prapodivném světě je dobré vědět, že někdo miluje Tě Dzisiaj w tym dziwnym świecie dobrze wiedzieć że ktoś Cię kocha przecież Już jako mała dziewczynka zauważyłam, że oglądają się za mną chłopacy mam w sobie dobre zasady wiedziałam, że kiedyś przyjdzie ten jedyny pamiętam do dzisiaj jak natrafiłam na Leszka chciał ze mną nagrać płytę “że na tym kura zarobimy” w Polsce i w Czechach Ogłosiłam casting na zespół potem zaczęłam się bać, że nie będę mogła wybrać spośród tych przystojniaków jeden z nich miał jednak tak bujną czuprynę że prawie nie było dla mnie ważne jak gra rozpoczęła się przyjaźń pomiędzy kobietą i mężczyzną nie próbowałem niczego więcej, żeby mnie nie wyrzucili kazałaś mi kilka lat czekać może bałaś się przyprowadzić do domu Czecha dałam mu w takim razie szansę ale nigdy by mi nie przyszło do głowy że pewnego razu powiemy sobie TAK Ref. V tomhle prapodivném světě je dobré vědět, že někdo miluje Tě Dzisiaj w tym dziwnym świecie dobrze wiedzieć że ktoś Cię kocha przecież Niedawno byliśmy dziećmi, nie mieliśmy absolutnie pojęcia, jak wszystko szybko ucieka I od swoich pierwszych kroków szukaliśmy refrenu do swojej zwrotki Niedawno byliśmy dziećmi, nie mieliśmy absolutnie pojęcia, że wszystko szybko ucieka Chyba mieliśmy trochę szczęścia, że spotkaliśmy refren do swej zwrotki

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:40 Percy Jackson: More oblúd
16:55 Pravá blondínka 2
19:00 Krimi
14:30 Mama, ožeň ma!
17:45 12 dní hrôzy
19:45 KINOSÁLA
15:55 Nákupné maniačky
17:00 Amerika má talent XII.
19:00 Amerika má talent XII.
16:35 Sníček
16:45 No, počkaj!
17:00 Zabi nudu! II.
15:05 Dobrou noc a hodně štěstí
16:50 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
18:30 Góóól! III.