Slovenky si zamilovali Katine šaty: Očaril ich tento kúsok

Slovenky si zamilovali Katine šaty: Očaril ich tento kúsok Zdroj: Profimedia
Jej štýl obliekania kopírujú ženy po celom svete. Kate Middleton je módnou ikonou, ktorej šaty by chceli vlastniť aj mnohé Slovenky. Práve tie zaujal najmä jeden kúsok z jej šatníka.

Hoci pred mnohými rokmi svojím štýlom obliekania neočarila, dnes patrí medzi tie svetoznáme krásky, ktoré diktujú to, čo sa nosí.

Asi každý návrhár by bol rád, ak by si Kate jeho model obliekla hoci len na pár hodín. Pretože to, v čom sa objaví na verejnosti, väčšinou ide na dračku. 

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia.sk

​Vojvodkyňa rozhodne vie, v čom zažiariť aj prekvapiť. Podobne to bolo aj pred pár dňami na oficiálnej akcii v írskom Belfaste. Kate mala na sebe metalické lurexové šaty značky Missoni za 2200 eur, ktoré sú v online obchode aktuálne vypredané. Trblietavé zelené šaty doladila iba telovými lodičkami, jemným šperkom, kabelkou a aj tak bola hviezdu večera.

Zdroj: Profimedia.sk

​Práve tento outfit padol do oka aj Slovenkám, ktoré si ho nevedia vynachváliť. „Je nádherná, keď si dá aj vrece na seba a opáše sa šatkou.“ „Všetko jej pristane.“ „Má šmrnc.“ „Elegantná ako vždy.“ „Jej asi pristane všetko, náhodou krásne. „Krásna a elegantná žena hodná svojej pozície s veľkým intelektom. „Je krásna, stále vie, čo sa jej hodí na akú príležitosť,“ zhodli sa naše čitateľky!

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:35 Knight Rider
18:35 V divočine s Bearom Gryllsom
19:40 ŽREBOVANIE
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
20:10 Tlkot srdca
18:10 Požiarnik Sam X.
18:25 Jahôdka a jej kamaráti III.
18:50 Viking Vicky
16:15 Zátah
18:30 Muž, který se směje
20:15 Pohanský král